CITROEN C3 1.1I
- 2006
- MODRÁ
- benzin (BA)
- 1124 cm³
- 44 kW ≈ 60 k
VINVF7FCHFXC28794136
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7FCHFXC28794136
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- C3 1.1I
- Typ
- / F
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 21. 11. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 5. 2013
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1124 cm³
- Výkon
- 44 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o. (IČO 63488167) od 29. 7. 2026
- Provozovatel: HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o. (IČO 63488167) od 29. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 11. 2006 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 5. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 3. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 11. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o. (IČO 63488167) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 211 697 km | způsobilé | 5 lehké
| 13. 4. 2028 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 204 227 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2025 |
| 7. 11. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 204 223 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 9. 9. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 198 813 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 9. 2023 |
| 8. 9. 2021 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 198 803 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2023 |
| 27. 10. 2020 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 194 614 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2020 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 194 578 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 2. 5. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 178 945 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 5. 2021 |
| 2. 5. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 1 789 358 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 160 415 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 5. 2019 |
| 5. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 140 535 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2017 |
| 2. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 113 200 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 3. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3307) | 113 180 km | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-05-0779
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-05-0215
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-10-4264
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-10-4624
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-09-1508
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-11-1099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2028 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-26-04-0303
-
Nový vlastník a provozovatel HOLOUBEK TRANSPORT s.r.o. (IČO 63488167)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (CITROEN C3 1.1I 2006 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,8 %
Srovnáváme s 105 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN C3 1.1I
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- C3 1.1I
- Typ
- / F
- Varianta
- FCHFX
- Verze
- FCHFXC
- Typ kód
- F
- VIN
- VF7FCHFXC28794136
- PČV
- 12575180
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 21. 11. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 5. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
- Typ motoru
- HFX
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 44 / 5500
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1124
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 153
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.6 / 5 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 4125
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3860/ 1667/ 1510
- Rozvor [mm]
- 2460
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1085
- Hmotnosti provozní Do
- 1159
- Hmotnosti zatížení SZ
- 37
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1483/ 1483
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 850/ 850
820/ 820
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 920/ 920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 540/ 540
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2133/ 2133
- Zatížení střechy
- 60
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 175/65 R14 82T / 5.50 X 14 E=24
175/65 R14 82T / 5.50 X 14 E=24
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5064-041-01
- ES/EU
- e2*98/14*0256*
- Číslo ORV
- UBO748313
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- KOOPERATIVA 0010/6295388870
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*14: 1 510 - 1 612
*20-21: 175/65 R14 82H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
První registrace vozidla (dle TP SRN č. DG041886): 21.11.2006.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7FCHFXC28794136
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.