CITROËN C3 1.1I
- 2008
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- BA 95 B
- 1124 cm³
- 44,1 kW ≈ 60 k
VINVF7FCHFXC28993565
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7FCHFXC28993565
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C3 1.1I
- Typ
- CITROËN C3 1.1I F / F
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 4. 2. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 2008
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1124 cm³
- Výkon
- 44,1 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: FARMA SRCH a.s. (IČO 25951645) od 4. 2. 2008
- Vlastník: FARMA SRCH a.s. (IČO 25951645) od 18. 2. 2013
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 79–143 tis. km (medián 108 166 km, 711 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 2. 2008 | První registrace | Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) | Registr silničních vozidel |
| 4. 2. 2008 | Nový provozovatel | FARMA SRCH a.s. (IČO 25951645) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2013 | Nový vlastník | FARMA SRCH a.s. (IČO 25951645) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 1. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 147 644 km | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 1. 2028 |
| 20. 1. 2026 | Měření emisí | Pardubice (č. 560615) | 147 643 km | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2028 |
| 12. 1. 2026 | Měření emisí | Pardubice (č. 560615) | 147 638 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 4. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 133 551 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 1. 2026 |
| 10. 1. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 117 886 km | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 1. 2024 |
| 10. 1. 2022 | Měření emisí | Pardubice (č. 560615) | 117 885 km | způsobilé | bez závad | 10. 1. 2024 |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 103 222 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 1. 2022 |
| 15. 1. 2020 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 103 221 km | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2022 |
| 6. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 95 008 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 2. 2020 |
| 6. 2. 2018 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 95 007 km | – | bez závad | 6. 2. 2020 |
| 1. 2. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 80 301 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 2. 2018 |
| 6. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 64 363 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 2. 2016 |
| 9. 2. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 43 983 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 2. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)Nový provozovatel FARMA SRCH a.s. (IČO 25951645)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Nový vlastník FARMA SRCH a.s. (IČO 25951645)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-02-0225
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-01-0612
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-01-0463
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2026 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-01-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2028 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-01-1081
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (CITROËN C3 1.1I 2008 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 46,3 %
Srovnáváme s 1 472 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C3 1.1I
- Typ
- CITROËN C3 1.1I F / F
- Varianta
- FCHFX
- Verze
- FCHFXC
- Typ kód
- F
- VIN
- VF7FCHFXC28993565
- PČV
- 11041833
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 4. 2. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 2008
- Druh (typ)
- HATCHBACK
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- HFX
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 44.1 / 5500
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1124
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 153
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 178 / 120 / 140
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 4125
- Za jízdy
- 70.8
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3860/ 1667/ 1510
- Rozvor [mm]
- 2460
- Provozní hmotnost
- 1085
- Hmotnosti provozní Do
- 1159
- Hmotnosti zatížení SZ
- 37
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1483/ 1483
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 850/ 850
820/ 820
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 920/ 920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 540/ 540
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2133/ 2133
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 60
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 175/65 R14 82T/ 5.50 X 14 E=24
175/65 R14 82T/ 5.50 X 14 E=24
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VF7FCHFXC28993565
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5064-041-02
- ES/EU
- e2*98/14*0256*
- Číslo TP
- UC134003
- Číslo ORV
- UAR857966
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7FCHFXC28993565
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.