CITROËN C3 1.1I

  • 2008
  • MODRÁ
  • benzin (BA)
  • 1124 cm³
  • 44,1 kW ≈ 60 k

VINVF7FCHFXC29021935

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7FCHFXC29021935

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C3 1.1I
Typ
CITROËN C3 1.1I F / F
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 4. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 4. 2008
Barva
MODRÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1124 cm³
Výkon
44,1 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
72 603 km
při prohlídce 8. 7. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 84–148 tis. km (medián 115 371 km, 329 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
AUTO QUALT, s.r.o.
od 24. 9. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 4. 2008 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
4. 4. 2013 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 10. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
18. 12. 2024 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
24. 9. 2025 Nový vlastník a provozovatel AUTO QUALT, s.r.o. (IČO 64827127) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 00080 000 2013201520172019202120232025 3. 4. 2012: 17 362 km28. 3. 2014: 24 198 km6. 4. 2016: 36 467 km28. 3. 2018: 51 124 km11. 4. 2018: 51 154 km26. 9. 2018: 54 311 km27. 3. 2020: 61 104 km27. 3. 2020: 61 105 km16. 3. 2022: 68 176 km19. 6. 2023: 71 855 km19. 6. 2023: 71 856 km18. 12. 2024: 72 425 km12. 6. 2025: 72 475 km12. 6. 2025: 72 494 km8. 7. 2025: 72 603 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 7. 2025 Opakovaná STK Smiřice (č. 3627) 72 603 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
12. 6. 2027
12. 6. 2025 Pravidelná STK Smiřice (č. 3627) 72 494 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 2 vážné
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
12. 7. 2025
12. 6. 2025 Měření emisí Choustníkovo Hradiště (č. 461004) 72 475 km způsobilé bez závad 12. 6. 2027
18. 12. 2024 Evidenční kontrola Náchod (č. 3623) 72 425 km způsobilé bez závad
19. 6. 2023 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 71 856 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 6. 2025
19. 6. 2023 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560703) 71 855 km způsobilé bez závad 19. 6. 2025
16. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 68 176 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
16. 3. 2024
27. 3. 2020 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 61 105 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
27. 3. 2022
27. 3. 2020 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560703) 61 104 km způsobilé bez závad 27. 3. 2022
26. 9. 2018 Evidenční kontrola Tábor (č. 3305) 54 311 km způsobilé bez závad
11. 4. 2018 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3305) 51 154 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
28. 3. 2020
28. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jihočeský kraj (č. 3305) 51 124 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.2 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevnění nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí. vážná
28. 3. 2020
6. 4. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3305) 36 467 km způsobilé
2 lehké
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
6. 4. 2018
28. 3. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3305) 24 198 km způsobilé bez závad 28. 3. 2016
3. 4. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3314) 17 362 km způsobilé bez závad 3. 4. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2014 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 39002, TÁBOR
  3. Nový vlastník fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2016 · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2018 · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR · protokol CZ-3305-18-03-0613
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2020 · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR · protokol CZ-3305-18-04-0265
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR · protokol CZ-3305-18-09-0502
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2022 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-20-03-0520
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2024 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-22-03-0379
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2025 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-23-06-0452
  13. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-24-12-0758
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2025 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-25-06-0396
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2027 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-25-07-0210
  16. Nový vlastník a provozovatel AUTO QUALT, s.r.o. (IČO 64827127)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový vlastník – Credium, a.s., v likvidaci

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (CITROËN C3 1.1I 2008 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 46,3 %

Srovnáváme s 1 472 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 16. 10. 2012, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C3 1.1I
Typ
CITROËN C3 1.1I F / F
Varianta
FCHFX
Verze
FCHFXC
Typ kód
F
VIN
VF7FCHFXC29021935
PČV
11674382
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 4. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 4. 2008
Druh (typ)
5 DVEŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
HFX
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
44.1 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1124
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
153

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76b
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
178 / 120 / 140
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.5 / 5 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 4125
Za jízdy
70.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3860/ 1667/ 1510
Rozvor [mm]
2460
Provozní hmotnost
1085
Hmotnosti provozní Do
1159
Hmotnosti zatížení SZ
37
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1483/ 1483
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
820/ 820
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
920/ 920
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
540/ 540
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2133/ 2133
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
60
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R14 82T/ 5.50 X 14 E=24
175/65 R14 82T/ 5.50 X 14 E=24
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5064-041-02
ES/EU
e2*98/14*0256*
Číslo ORV
UBM443125
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1 510 - 1 612
#20-21: 175/65 R14 82H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)