CITROEN BERLINGO 1.6I 16V
- 2003
- MODRÁ-METAL
- BA 95 B
- 1587 cm³
- 80 kW ≈ 109 k
VINVF7GJNFUC93004591
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7GJNFUC93004591
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- BERLINGO 1.6I 16V
- Typ
- CITROEN BERLINGO 1.6 I 16V G / G
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 3. 2010
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1587 cm³
- Výkon
- 80 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Milan Bartko (IČO 72755326) od 10. 3. 2010
- Provozovatel: Milan Bartko (IČO 72755326) od 10. 3. 2010
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 193–266 tis. km (medián 229 938 km, 221 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 11. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 3. 2010 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 10. 3. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Milan Bartko (IČO 72755326) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 10. 2024 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | 250 306 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2026 |
| 15. 10. 2024 | Měření emisí | Krásný Dvůr (č. 450721) | 250 300 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2026 |
| 12. 10. 2022 | Opakovaná STK | Podbořany (č. 3503) | 230 890 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 10. 2024 |
| 12. 10. 2022 | Měření emisí | Krásný Dvůr (č. 450714) | 230 884 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2024 |
| 18. 8. 2022 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | 228 770 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 2 vážné
| 17. 9. 2022 |
| 18. 8. 2022 | Měření emisí | Krásný Dvůr (č. 450714) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2024 |
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | 212 098 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 6. 2022 |
| 4. 6. 2020 | Měření emisí | Libočany (č. 450718) | 212 081 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2022 |
| 20. 2. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 174 308 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 2. 2020 |
| 20. 2. 2018 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 174 307 km | – | bez závad | 20. 2. 2020 |
| 9. 2. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 158 402 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 2. 2018 |
| 1. 2. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 144 300 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 2. 2016 |
| 16. 1. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 123 529 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 1. 2014 |
| 10. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 97 789 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2010 |
| 15. 1. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3524) | 96 926 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 1. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Milan Bartko (IČO 72755326)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2014 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2020 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-18-02-0523
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2022 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-20-06-0179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-22-08-0429
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-22-10-0237
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2026 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-24-10-0259
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (CITROEN BERLINGO 1.6I 16V 2003 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 69 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 35,3 %
Srovnáváme s 493 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN BERLINGO 1.6I 16V
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- BERLINGO 1.6I 16V
- Typ
- CITROEN BERLINGO 1.6 I 16V G / G
- Varianta
- GJNFU
- Verze
- GJNFUC
- Typ kód
- G
- VIN
- VF7GJNFUC93004591
- PČV
- 8291331
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 3. 2010
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
- Typ motoru
- NFU
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 80 / 5800
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1587
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 170
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.7 / 6.2 / 7.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 4350
- Za jízdy
- 71.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4137/ 1724/ 1810
- Rozvor [mm]
- 2693
- Provozní hmotnost
- 1326
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1840/ 1840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 930/ 930
1000/ 1000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1100/ 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 500/ 500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2940/ 2940
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65 R15 88T/ 6.00 X 15 E=18
185/65 R15 88T/ 6.00 X 15 E=18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VF7GJNFUC93004591
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5296-004-00
- Číslo TP
- UD304826
- Číslo ORV
- UAN179195
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7GJNFUC93004591
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.