CITROEN C2 1.4I

  • 2003
  • ČERVENÁ-METAL
  • benzin (BA 95 B)
  • 1360 cm³
  • 54 kW ≈ 73 k

VINVF7JMKFVB97055751

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7JMKFVB97055751

STK propadla 11. 5. 2017. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 11. 5. 2017 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 65 dnů (15. 7. 2013 až 18. 9. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
C2 1.4I
Typ
CITROEN C2 1.4I J / J
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
15. 12. 2003
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 2007
Barva
ČERVENÁ-METAL
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem
1360 cm³
Výkon
54 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 11. 5. 2017
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
93 700 km
při prohlídce 1. 6. 2015

Obvyklé u modelu 12 let po roce výroby (všechny roky výroby): 94–141 tis. km (medián 114 506 km, 168 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
CHARLIE TAXI s.r.o.
od 2. 6. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 12. 2003 První registrace Registr silničních vozidel
16. 10. 2007 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
16. 10. 2007 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 7. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
18. 9. 2013 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
2. 6. 2015 Nový vlastník a provozovatel CHARLIE TAXI s.r.o. (IČO 03877485) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

40 00060 00080 000100 000 201020112012201320142015 2. 11. 2009: 55 907 km21. 12. 2011: 75 324 km1. 7. 2013: 87 000 km11. 5. 2015: 93 141 km1. 6. 2015: 93 700 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 6. 2015 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3102) 93 700 km způsobilé bez závad
11. 5. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3808) 93 141 km způsobilé bez závad 11. 5. 2017
1. 7. 2013 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3756) 87 000 km způsobilé bez závad
21. 12. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 75 324 km způsobilé
3 lehké
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5209 Nepovinné zařízení pro nepřímý výhled, při sezení na místě řidiče v normální jízdní poloze, nezajišťuje předepsaný výhled pro danou třídu nebo velikost směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. [ekvivalent v číslování od 5/2012: 3.3.3.1, 3.3.3.2, 3.3.3.3, 3.3.4.1, 3.3.4.2, 3.3.4.3] (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 12. 2013
2. 11. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3722) 55 907 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 11. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2013 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 639 00, BRNO
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 625 00, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2017 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 702 00, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SPOJOVACÍ 41, 190 00, PRAHA 9
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SPOJOVACÍ 41, 190 00, PRAHA 9
  9. Nový vlastník a provozovatel CHARLIE TAXI s.r.o. (IČO 03877485)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (CITROEN C2 1.4I 2003 v ČR v průměru 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 33,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 40,7 %

Srovnáváme s 27 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROËN C2 1.4I

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
C2 1.4I
Typ
CITROEN C2 1.4I J / J
Varianta
JMKFV
Typ kód
J
VIN
VF7JMKFVB97055751
PČV
6956569
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
15. 12. 2003
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 2007
Druh (typ)
HATCHBACK
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
KFV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
54 / 5400
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem [cm³]
1360
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
169
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2001/100A
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,3 / 4,9 / 6,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 4050
Za jízdy
71.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3666/ 1659/ 1474
Rozvor [mm]
2315
Provozní hmotnost
1062
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1365/ 1365
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
820/ 820
710/ 710
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
535/ 535
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
1815/ 1815
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81T/ 5.50 X 14 E=24
165/70 R14 81T/ 5.50 X 14 E=24
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF7JMKFVB97055751
Barva
ČERVENÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5522-008-00
ES/EU
e2*2001/116*0284*00
Číslo TP
UB848114
Číslo ORV
UAO516861
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
2 ZN.,KOOPERATIVA 6252442654, KOOP. 6296149716

Další ověření (externí odkazy)