CITROEN BERLINGO

  • 2002
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF7MBRHYB65779809

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 9:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7MBRHYB65779809

CITROËN BERLINGO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
BERLINGO
Typ
CITROEN BERLINGO 2.0 HDI VF7MBRHYB / MBRHYB
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
3. 1. 2002
Datum 1. registrace v ČR
21. 3. 2006
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 18. 3. 2016
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
172 684 km
při prohlídce 18. 3. 2014

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2002 při prohlídce v roce 2014: 159–245 tis. km (medián 197 946 km, 1 237 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
ARRIVA TEPLICE s.r.o.
od 21. 3. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 1. 2002 První registrace Registr silničních vozidel
21. 3. 2006 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
21. 3. 2006 Nový vlastník a provozovatel ARRIVA TEPLICE s.r.o. (IČO 49900820) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

120 000140 000160 000180 000 2011201220132014 20. 3. 2010: 132 329 km25. 3. 2010: 132 400 km20. 3. 2012: 151 737 km18. 3. 2014: 172 684 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 3. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 172 684 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 3. 2016
20. 3. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 151 737 km způsobilé
5 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 3. 2014
25. 3. 2010 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3511) 132 400 km způsobilé
2 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 3. 2012
20. 3. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 132 329 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 4022 V zavěšení některého kola je nadměrná vůle, která může ovlivňovat ovladatelnost vozidla nebo způsobit předčasné další závady (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel ARRIVA TEPLICE s.r.o. (IČO 49900820)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2014 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2016 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (CITROEN BERLINGO 2002 v ČR v průměru 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,3 %

Srovnáváme s 2 092 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROËN BERLINGO

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 9. 1. 2013, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
BERLINGO
Typ
CITROEN BERLINGO 2.0 HDI VF7MBRHYB / MBRHYB
Varianta
2.0 HDI
Typ kód
MBRHYB
VIN
VF7MBRHYB65779809
PČV
7011878
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
3. 1. 2002
Datum 1. registrace v ČR
21. 3. 2006
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
RHY
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
24R-03
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,76
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 3000
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4108/ 1719/ 1802
Rozvor [mm]
2690
Provozní hmotnost
1261
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1786/ 1786
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1000/ 1000
970/ 970
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
630/ 630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2886/ 2886
Ložná délka
1670
Ložná šířka
1195
Objem cisterny
3
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R 14 C 88 T/ 5.50 X 14 E=24
175/65 R 14 C 88 T/ 5.50 X 14 E=24
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF7MBRHYB65779809
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Airbag
2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3476-045-00
Číslo TP
BF815510
Číslo ORV
UAK720197
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
TEPLICE
Doplňkový text na TP
DOVOZ, PRAHA, MHMP-147367/2004-DSA

Další ověření (externí odkazy)