CITROEN XSARA
- 1999
- ŠEDÁ-METAL
- BA 95 B
- 1761 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINVF7N1LFXF36050776
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 17:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7N1LFXF36050776
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 106 dnů (13. 3. 2013 až 27. 6. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- XSARA
- Typ
- CITROEN XSARA 1.8 I VF7N1LFXF / 1.8I VF7N1LFXF
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 1. 2002
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1761 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOREA AUTO s.r.o. (IČO 27817016) od 27. 2. 2019
- Provozovatel: fyzická osoba od 27. 2. 2019
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (CITROEN XSARA 1999 v ČR obvykle 1,9, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 11,3 %
Srovnáváme s 4 606 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN XSARA
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.-
Zobrazit vhodnou baterii
Baterie Čepek Endurance+ 12V 63Ah 610A
- Kapacita
- 63 Ah
- Startovací proud
- 610 A
- Technologie
- klasická (SLI)
- Záruka
- 48 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
Baterie Čepek Endurance 12V 67Ah 640A
- Kapacita
- 67 Ah
- Startovací proud
- 640 A
- Technologie
- klasická (SLI)
- Záruka
- 36 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
EXIDE Premium 12V 64Ah 640A EA640
- Kapacita
- 64 Ah
- Startovací proud
- 640 A
- Technologie
- klasická (SLI)
- Záruka
- 24 měsíců
Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel GENRICH COMMERCIAL GROUP, s.r.o. (IČO 25761692)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2012 · stanice: MÁNESOVA 1477, 47001, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3525-10-01-0163
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2010 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-10-10-0757Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 25. 10. 2010 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2014 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2014 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-12-01-0030
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2013 · stanice: U KOREČNICE 2834, 68801, UHERSKÝ BRODEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2013 · stanice: U KOREČNICE 2834, 68801, UHERSKÝ BROD · protokol CZ-3727-13-06-1200
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Michaela Grammerová (IČO 01192124)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2013 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍNEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2013 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-13-11-1125
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2013 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-13-11-1143Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2013 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2013 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2013 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-13-12-0267
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-13-12-0389Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2017 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2017 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-15-11-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2017 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-17-11-0614
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2019 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-17-11-0756
-
Nový vlastník AUTOREA AUTO s.r.o. (IČO 27817016)Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2019 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-19-02-0955
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- AIRBAG
- KATALYZÁTOR
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- XSARA
- Typ
- CITROEN XSARA 1.8 I VF7N1LFXF / 1.8I VF7N1LFXF
- Typ kód
- 1.8I VF7N1LFXF
- VIN
- VF7N1LFXF36050776
- PČV
- 10706838
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 1. 2002
- Druh (typ)
- SAMONOSNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CITROEN
- Typ motoru
- FLX
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 5000
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1761
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 182
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 94/12
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- EU 93
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11 / 6.2 / 7.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4167/ 1698/ 1364
- Rozvor [mm]
- 2540
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1234
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 830/ 830
790/ 790
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1100/ 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 575/ 575
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2600/ 2600
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65 R 14 86 T/ 5.5J X 14
185/65 R 14 86 T/ 5.5J X 14
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CITROEN
- Výrobní číslo karoserie
- VF7N1LFXF36050776
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 4
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- UF208413
- Číslo ORV
- UAX045027
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- VSETÍN
- Doplňkový text na TP
- poj.č.6132983990 Kooper., PEK č.02-03-1576 N.BorME 16.1.2004.Pek 06-03-668;25.10.10POJ.6274416561KOOP,PEK10-10-0757; ZMĚNA TRVAL. POB. V TP,
- Další záznamy
- Svislé zatížení závěsu pro přívěs je max. 70 kg.
Vozidlo je možné dodat s výbavou na přání (např. ABS, klimatizací,
střešním oknem, vyhříváním sedadel a závěsným zařízením CITROEN), čímž
se zvyšuje pohotovostní a snižuje užitečná hmotnost o max. 139 kg.
Vozidlo splňuje ustanovení vyhlášky MDS č. 102/95 Sb ve znění
pozdějších změn a doplňků s výjimlou (§/odst.):
33/3 - na společné kontrolce brzdové soustavy není symbol parkovací
brzdy,
- není osvětlen ovladač seřízování světlometů, reostat osvětlení
přístrojové desky a ovladač seřízování světlometů,
- ovladač osvětlení přístrojové desky není označen symbolem.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF7N1LFXF36050776
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.