CITROEN XSARA

  • 1997
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • BA 95 B
  • 1761 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF7N1LFXF36062360

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7N1LFXF36062360

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 37 dnů (15. 7. 2013 až 21. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
XSARA
Typ
CITROEN XSARA 1.8 I VF7N1LFX / N6
Rok výroby
1997
Datum 1. registrace
28. 11. 1997
Datum 1. registrace v ČR
27. 9. 2006
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1761 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
168 966 km
při prohlídce 22. 8. 2012

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 134–197 tis. km (medián 163 048 km, 608 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Auto Babiš s.r.o.
od 21. 8. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 11. 1997 První registrace Registr silničních vozidel
27. 9. 2006 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
27. 9. 2006 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 7. 2013 Nový vlastník a provozovatel Auto Babiš s.r.o. (IČO 27183408) Registr silničních vozidel
21. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel Auto Babiš s.r.o. (IČO 27183408) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

120 000140 000160 000180 000 2009201020112012 4. 11. 2008: 120 000 km4. 11. 2008: 120 000 km24. 8. 2010: 141 822 km22. 8. 2012: 168 966 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 8. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3210) 168 966 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
22. 8. 2014
24. 8. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 141 822 km způsobilé
2 lehké
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 8. 2012
4. 11. 2008 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3216) 120 000 km nezpůsobilé
3 lehké, 1 nebezpečná
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 11. 2008
4. 11. 2008 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3216) 120 000 km způsobilé
3 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2012 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2014 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE
  5. Nový vlastník a provozovatel Auto Babiš s.r.o. (IČO 27183408)
  6. Nový vlastník a provozovatel Auto Babiš s.r.o. (IČO 27183408)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROEN XSARA 1997 v ČR obvykle 1,8, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 11,4 %

Srovnáváme s 1 206 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN XSARA

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
XSARA
Typ
CITROEN XSARA 1.8 I VF7N1LFX / N6
Varianta
1.8 I
Typ kód
N6
VIN
VF7N1LFXF36062360
PČV
5296630
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1997
Datum 1. registrace
28. 11. 1997
Datum 1. registrace v ČR
27. 9. 2006
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROEN, S.A., NEUILLY-SUR-SEINE, FRANCIE
Typ motoru
LFX
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 5000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1761
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
182
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 94/12
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
11 / 6.2 / 7.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3750
Za jízdy
72.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4167/ 1698/ 1364
Rozvor [mm]
2540
Provozní hmotnost
1159
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
830/ 830
790/ 790
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
575/ 575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2600/ 2600
Ložná délka
850
Ložná šířka
1439
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R 14 86 T / 5.5J X 14 ET 24
185/65 R 14 86 T / 5.5J X 14 ET 24
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOMOBILES CITROEN, S.A., NEUILLY-SUR-SEINE, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF7N1LFXF36062360
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UB434829
Číslo ORV
UAB523782
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
ŘÍČANY

Další ověření (externí odkazy)