CITROEN XSARA 1.6 I 16V
- 2003
- MODRÁ-TMAVÁ
- BA + LPG
- 1587 cm³
- 80 kW ≈ 109 k
VINVF7N1NFUB73788643
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7N1NFUB73788643
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (15. 8. 2013 až 28. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- XSARA 1.6 I 16V
- Typ
- CITROEN XSARA 1.6 I 16V N N1NFUB / N
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 7. 2003
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem
- 1587 cm³
- Výkon
- 80 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jiří Dohnal (IČO 47207540) od 14. 5. 2018
- Provozovatel: Jiří Dohnal (IČO 47207540) od 14. 5. 2018
Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 147–217 tis. km (medián 184 502 km, 103 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 7. 2003 | První registrace | Ing. Jiří Kurfürst (IČO 26802538) | Registr silničních vozidel |
| 30. 1. 2006 | Nový provozovatel | Trinovum Group s.r.o. "v likvidaci" (IČO 26867737) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2006 | Nový vlastník | Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) | Registr silničních vozidel |
| 15. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Dohnal (IČO 47207540) | Registr silničních vozidel |
| 15. 8. 2013 | Nový vlastník | Trinovum Group s.r.o. "v likvidaci" (IČO 26867737) | Registr silničních vozidel |
| 28. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 5. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Dohnal (IČO 47207540) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 260 776 km | způsobilé | 8 lehkých
| 4. 6. 2022 |
| 20. 7. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | 245 376 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 7. 2020 |
| 19. 7. 2018 | Měření emisí | Olomouc (č. 480558) | 245 376 km | – | bez závad | 19. 7. 2020 |
| 10. 8. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 211 161 km | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 8. 2018 |
| 8. 8. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | 172 172 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 8. 2016 |
| 26. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3803) | 151 220 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 146 995 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2014 |
| 14. 10. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 141 262 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Ing. Jiří Kurfürst (IČO 26802538)
-
Nový provozovatel Trinovum Group s.r.o. "v likvidaci" (IČO 26867737)
-
Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2014 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Dohnal (IČO 47207540)Nový vlastník Trinovum Group s.r.o. "v likvidaci" (IČO 26867737)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LITOVELSKÁ 2585/14, 78501, ŠTERNBERK
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2016 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Dohnal (IČO 47207540)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2020 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-18-07-1993
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2022 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3843-20-06-0364
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (CITROEN XSARA 1.6 I 16V 2003 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 23,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63,8 %
Srovnáváme s 362 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN XSARA 1.6 I 16V
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- POHON PLYNEM
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- XSARA 1.6 I 16V
- Typ
- CITROEN XSARA 1.6 I 16V N N1NFUB / N
- Varianta
- N1NFU
- Verze
- N1NFUB
- Typ kód
- N
- VIN
- VF7N1NFUB73788643
- PČV
- 5627985
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- LIFTBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROEN
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 7. 2003
- Druh (typ)
- 5 DVÉŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROEN
- Typ motoru
- NFU
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 80 / 5800
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1587
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 195
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/1A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.3 / 5.5 / 6.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 4350
- Za jízdy
- 72.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4188/ 1705/ 1405
- Rozvor [mm]
- 2540
- Provozní hmotnost
- 1264
- Hmotnosti provozní Do
- 1353
- Hmotnosti zatížení SZ
- 70
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1663/ 1663
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 910/ 910
860/ 860
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1100/ 1100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 575/ 575
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2663/ 2663
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/55 R 15 85 H NEBO 84 V / 6.00 X 15 E=18
195/55 R 15 85 H NEBO 84 V / 6.00 X 15 E=18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VF7N1NFUB73788643
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 3766-066-01
- ES/EU
- e2*98/14*0233*
- Číslo TP
- UF796862
- Číslo ORV
- UAT920373
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- OLOMOUC
- Doplňkový text na TP
- z Olomouce, Dne 28.08.2013 zapsána hromadná přestavba vozidla na alternat. pohon LPG, typ pl. zařízení ELPIGAZ 01, regulátor COMETA i, nádrž ATRAMA v.č. E20-67R-010417, změna provozní hmotnosti: 1 264- 1 353.
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
20.08.2013 provedena povolená přestavba vozidla, montáž a provedení zařízení pro
pohon vozidla propan-butanem typu ELPIGAZ-01, která je shodná
s typem, jehož technická způsobilost byla schválena MDS ČR č. 2793 a
rozhodnutím MDS ČR č.j.: 2701/1 ze dne 09.12.2005, Změna údajů v technickém
průkazu vozidla je uvedena v příloze.
PLYNOMONT, spol. s.r.o., Náves svobody 6/10, 779 00 Olomouc Holice
Dne 28.08.2013 zapsána hromadná přestavba vozidla na alter. pohon LPG.
Typ plynového zařízení ELPIGAZ 01, regulátor COMETA i, nádrž ATRAMA v.č. 0417.
Změna provozní hmotnosti na: 1 264 - 1 353 kg.
Ve Šternberku 28.08.2013
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7N1NFUB73788643
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.