CITROEN C5 2.0HDI
- 2012
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 120 kW ≈ 163 k
VINVF7RWRHH4CL502474
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7RWRHH4CL502474
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika), datum dovozu 27. 7. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- C5 2.0HDI
- Typ
- / R
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 30. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2015
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 120 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 9. 1. 2023
- Provozovatel: SD Transport s.r.o. (IČO 21369445) od 30. 4. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let (všechny roky výroby): 190–275 tis. km (medián 221 294 km, 226 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 3. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2023 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2023 | Nový provozovatel | Ion Tănase (IČO 10949461) | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2023 | Nový provozovatel | NEXT TAXI s.r.o. (IČO 19253613) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2025 | Nový provozovatel | SD Transport s.r.o. (IČO 21369445) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 9. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 220 293 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2027 |
| 18. 9. 2025 | Měření emisí | Vejprnice (č. 140701) | 220 213 km | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2027 |
| 4. 9. 2025 | Měření emisí | Vejprnice (č. 140701) | 220 144 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 8. 7. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 352 654 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2025 |
| 8. 7. 2024 | Měření emisí | Kaznějov (č. 140702) | 352 652 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2026 |
| 20. 6. 2023 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | 298 539 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 6. 2024 |
| 20. 6. 2023 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 298 537 km | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2025 |
| 5. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3406) | 273 855 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 254 916 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 6. 2023 |
| 19. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Raspenava (č. 3526) | 224 550 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2021 |
| 21. 7. 2017 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | 191 317 km | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2019 |
| 21. 6. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | 189 579 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 21. 7. 2017 |
| 14. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3504) | 148 806 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3504) | 148 725 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 6. 2015 | Před registrací | Liberecký kraj (č. 3504) | 148 701 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 6. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-15-06-1709
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-15-07-0396Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-15-07-0784Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Italská republikaNový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2017 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2017 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-17-06-1113
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2019 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-17-07-0842
-
Vyřazení z provozu LIBERECKonec vyřazení z provozu LIBEREC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2021 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-19-06-0764
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-06-1495
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÉ PŘEDMĚSTÍ 938, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3406-23-01-0188
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Ion Tănase (IČO 10949461)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový provozovatel NEXT TAXI s.r.o. (IČO 19253613)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2024 · stanice: K LETIŠTI 670, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3430-23-06-0561
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-07-0541
-
Nový provozovatel SD Transport s.r.o. (IČO 21369445)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-09-4428
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 19. 12. 2013, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2012 – 31. 5. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- C5 2.0HDI
- Typ
- / R
- Varianta
- RWRHH
- Verze
- RWRHH4
- Typ kód
- R
- VIN
- VF7RWRHH4CL502474
- PČV
- 13604456
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 30. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- RH02
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 120 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 210
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 174 / 113 / 133
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.6 / 4.3 / 5.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 2813
- Za jízdy
- 72.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4829/ 1860/ 1512
- Rozvor [mm]
- 2815
- Rozchod [mm]
- 1586/ 1557/ /
- Provozní hmotnost
- 1804
- Hmotnosti zatížení SZ
- 67
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2238/ 2238
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1250/ 1250
1150/ 1150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1670/ 1670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3638/ 3638
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/60 R16 95H / 7.00J X 16 ET28-32
225/60 R16 95H / 7.00J X 16 ET28-32
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6824-046-00
- ES/EU
- E2*2001/116*0360*19
- Číslo ORV
- UBL254413
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- *20-21:
7.00J X 17 ET28-32; 225/55 R17 95H
8.00J X 18 ET33; 245/45 R18 95H
8.00J X 19 ET33; 245/40 R19 95H
ROZCHOD: 1 586/1 557
*V.9: 692/2008A; EURO 5
Technický průkaz vydán na základě předloženého dokladu o technické způsobilosti:
- technický průkaz Itálie č. CG0742306
Země původu vozidla:Italská republika, registrační značka: EM 152HA
15.2.2023 zaevidováno TZ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7RWRHH4CL502474
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.