CITROËN DS3 RACING 1.6 THP 205
- 2012
- BÍLÁ
- BA 95 B
- 1598 cm³
- 152 kW ≈ 207 k
VINVF7SA5FD8BW594704
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SA5FD8BW594704
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- DS3 RACING 1.6 THP 205
- Typ
- CITROËN DS3 RACING 1.6 THP 205 S / S
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 152 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: M servis, s.r.o. (IČO 25582615) od 27. 3. 2012
- Provozovatel: M servis, s.r.o. (IČO 25582615) od 27. 3. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 3. 2012 | První registrace | M servis, s.r.o. (IČO 25582615) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 6. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | 62 462 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2028 |
| 4. 6. 2026 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470817) | 62 452 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2028 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3739) | 55 977 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2026 |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | 50 427 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2024 |
| 17. 5. 2022 | Měření emisí | Tišnov (č. 470310) | 50 426 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2024 |
| 17. 5. 2022 | Měření emisí | Tišnov (č. 470310) | 50 426 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2024 |
| 15. 5. 2020 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | 45 448 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2022 |
| 15. 5. 2020 | Měření emisí | Tišnov (č. 470310) | 45 447 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2022 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | 38 987 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2020 |
| 15. 5. 2018 | Měření emisí | Tišnov (č. 470310) | 38 964 km | – | bez závad | 15. 5. 2020 |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 31 518 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2017 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 66601, TIŠNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2020 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 66601, TIŠNOV · protokol CZ-3731-18-05-0610
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2022 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 66601, TIŠNOV · protokol CZ-3731-20-05-0627
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2024 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 66601, TIŠNOV · protokol CZ-3731-22-05-0764
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-24-06-0039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2028 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-26-06-0192
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- DS3 RACING 1.6 THP 205
- Typ
- CITROËN DS3 RACING 1.6 THP 205 S / S
- Varianta
- SA5FD
- Verze
- SA5FD8
- Typ kód
- S
- VIN
- VF7SA5FD8BW594704
- PČV
- 8042204
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2012
- Druh (typ)
- HATCHBACK
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 5FD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 152 / 6000
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 235
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.7 / 4.9 / 6.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 3750
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3962/ 1717/ 1443
- Rozvor [mm]
- 2452
- Provozní hmotnost
- 1240
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1597/ 1597
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 920/ 920
790/ 790
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/40 R18 81W/ 7.50J X 18 ET17
215/40 R18 81W/ 7.50J X 18 ET17
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VF7SA5FD8BW594704
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7514-012-00
- Číslo TP
- UE335013
- Číslo ORV
- UAK178241
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7SA5FD8BW594704
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.