CITROEN DS3 RACING

  • 2014
  • BÍLÁ
  • BA 95 B
  • 1598 cm³
  • 152 kW ≈ 207 k

VINVF7SA5FD8EW550709

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SA5FD8EW550709

STK propadla 6. 8. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 6. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 52 dnů (6. 5. 2014 až 27. 6. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
DS3 RACING
Typ
/ S
Datum 1. registrace
6. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
152 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 6. 8. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
46 267 km
při prohlídce 2. 10. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
7
Vlastníků v registru
Miloslav Hrabina
od 14. 12. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2014 První registrace C Automobil Import s.r.o. (IČO 26213664) Registr silničních vozidel
27. 6. 2014 Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615) Registr silničních vozidel
23. 6. 2015 Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615) Registr silničních vozidel
16. 7. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
30. 3. 2017 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
30. 3. 2017 Nový provozovatel TRUMP KK s.r.o. v likvidácii (IČO 27714233) Registr silničních vozidel
23. 4. 2020 Nový vlastník a provozovatel AUTOBRANÍ s.r.o. (IČO 27743608) Registr silničních vozidel
14. 12. 2020 Nový vlastník a provozovatel Miloslav Hrabina (IČO 48787191) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 201620182020202220242026 22. 6. 2015: 8 355 km14. 7. 2015: 8 270 km28. 3. 2017: 21 703 km10. 4. 2018: 35 859 km10. 4. 2018: 35 867 km27. 2. 2020: 40 248 km27. 2. 2020: 40 249 km21. 4. 2020: 40 258 km10. 12. 2020: 40 589 km25. 2. 2022: 43 118 km6. 8. 2024: 45 443 km6. 8. 2024: 45 459 km30. 9. 2026: 46 238 km2. 10. 2026: 46 267 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 10. 2026 Pravidelná STK Havířov (č. 3850) 46 267 km způsobilé bez závad 2. 10. 2028
30. 9. 2026 Měření emisí Bohumín (č. 480332) 46 238 km způsobilé bez závad 30. 9. 2028
6. 8. 2024 Pravidelná STK Havířov (č. 3850) 45 459 km způsobilé bez závad 6. 8. 2026
6. 8. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 180701) 45 443 km způsobilé bez závad 6. 8. 2026
25. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3855) 43 118 km způsobilé bez závad 25. 2. 2024
10. 12. 2020 Evidenční kontrola Znojmo (č. 3766) 40 589 km způsobilé bez závad
21. 4. 2020 Evidenční kontrola Znojmo (č. 3766) 40 258 km způsobilé bez závad
27. 2. 2020 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 40 249 km způsobilé bez závad 27. 2. 2022
27. 2. 2020 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 40 248 km způsobilé bez závad 27. 2. 2022
10. 4. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 35 867 km způsobilé bez závad 10. 4. 2020
10. 4. 2018 Měření emisí Zlín (č. 470530) 35 859 km – bez závad 10. 4. 2020
28. 3. 2017 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3744) 21 703 km způsobilé bez závad
14. 7. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3712) 8 270 km nižší než dříve způsobilé bez závad
22. 6. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3739) 8 355 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel C Automobil Import s.r.o. (IČO 26213664)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2018
  2. Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-15-06-0784
  4. Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2015 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2015 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-15-07-0492
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2015 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2015 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2015 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2017 · stanice: NÁMĚSTÍ SVOBODY 578, 68604, KUNOVICE · protokol CZ-3744-17-03-1168
  8. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel TRUMP KK s.r.o. v likvidácii (IČO 27714233)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-04-0689
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2022 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-20-02-2180
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2020 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-20-04-1296
  12. Nový vlastník a provozovatel AUTOBRANÍ s.r.o. (IČO 27743608)
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-20-12-0729
  14. Nový vlastník a provozovatel Miloslav Hrabina (IČO 48787191)
  15. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2024 · protokol CZ-3855-22-02-0760
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2026 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 73601, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-24-08-0199
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 7. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
DS3 RACING
Typ
/ S
Varianta
SA5FD
Verze
SA5FD8
Typ kód
S
VIN
VF7SA5FD8EW550709
PČV
13044931
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
6. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2014
Druh (typ)
3 DVÉŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
5FD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
152 / 6000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
235

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012J
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
202 / 114 / 149
Spotřeba předpis
ES 630/2012J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.7 / 4.9 / 6.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3962/ 1717/ 1443
Rozvor [mm]
2452
Rozchod [mm]
1488/ 1491/ /
Provozní hmotnost
1240
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1597/ 1597
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
920/ 920
790/ 790
/
/
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/40 R18 81W / 7.5 J18 ET17
215/40 R18 81W / 7.5 J18 ET17
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7514-012-04
ES/EU
e2*ks07/46*0004*
Číslo TP
UJ643489
Číslo ORV
UBA873370
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 202/114/149 g/km
ROZCHOD: 1 488/1 491
Variabilní provedení vozidla:
*5: 5FD nebo 5F04 (označení na bloku motoru)
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)