CITROËN C3
- 2011
- MODRÁ
- BA 95 B
- 1397 cm³
- 70 kW ≈ 95 k
VINVF7SC8FP0BA527846
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SC8FP0BA527846
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C3
- Typ
- CITROËN C3 S / S
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 12. 7. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 7. 2011
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1397 cm³
- Výkon
- 70 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČKV Praha s.r.o. (IČO 00202037) od 12. 7. 2011
- Provozovatel: ČKV Praha s.r.o. (IČO 00202037) od 12. 7. 2011
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 76–141 tis. km (medián 106 411 km, 617 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 7. 2011 | První registrace | ČKV Praha s.r.o. (IČO 00202037) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3112) | 177 232 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2027 |
| 29. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3112) | 160 344 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 5. 2025 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3120) | 144 367 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2023 |
| 6. 6. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3120) | 116 413 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2021 |
| 6. 6. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410945) | 116 412 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2021 |
| 8. 6. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | 89 834 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 6. 2019 |
| 18. 6. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | 59 976 km | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ČKV Praha s.r.o. (IČO 00202037)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2017 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2019 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-17-06-0714
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2021 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-19-06-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2023 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-21-06-0250
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2025 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-23-05-1635
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2027 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-25-05-0783
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (CITROËN C3 2011 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 40,4 %
Srovnáváme s 768 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C3
- Typ
- CITROËN C3 S / S
- Varianta
- SC8FP
- Verze
- SC8FP0
- Typ kód
- S
- VIN
- VF7SC8FP0BA527846
- PČV
- 6020244
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 12. 7. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 7. 2011
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 8FP
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 70 / 6000
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1397
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 184
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 179 / 114 / 136
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.7 / 4.9 / 5.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 3750
- Za jízdy
- 73.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3941/ 1728/ 1538
- Rozvor [mm]
- 2451
- Provozní hmotnost
- 1218
- Hmotnosti zatížení SZ
- 46
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1576/ 1576
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
790/ 790
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1150/ 1150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 570/ 570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2476/ 2476
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 70
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/45 R17 88V/ 7.00J17 ET25
205/45 R17 88V/ 7.00J17 ET25
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7495-006-07
- ES/EU
- e2*2007/46*0003*
- Číslo TP
- UE333433
- Číslo ORV
- UBD314854
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7SC8FP0BA527846
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.