CITROËN C3

  • 2016
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 999 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINVF7SCZMZ6FW673128

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SCZMZ6FW673128

CITROËN C3 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C3
Typ
/ S
Datum 1. registrace
6. 6. 2016
Datum 1. registrace v ČR
6. 6. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
999 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
65 404 km
při prohlídce 21. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 62–121 tis. km (medián 88 539 km, 99 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
C-KODECAR, spol. s r.o.
od 29. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 6. 2016 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
29. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel C-KODECAR, spol. s r.o. (IČO 25370774) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000 202120222023202420252026 19. 5. 2020: 26 169 km20. 5. 2020: 26 169 km20. 5. 2020: 26 181 km24. 3. 2022: 31 682 km12. 5. 2022: 33 172 km3. 5. 2024: 50 936 km21. 4. 2026: 65 404 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3834) 65 404 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
21. 4. 2028
3. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3834) 50 936 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
3. 5. 2026
12. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3829) 33 172 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 5. 2024
24. 3. 2022 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3829) 31 682 km způsobilé bez závad
20. 5. 2020 Opakovaná STK Ostrava (č. 3829) 26 181 km způsobilé bez závad 20. 5. 2022
20. 5. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3829) 26 169 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
19. 6. 2020
19. 5. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 480775) 26 169 km způsobilé bez závad 19. 5. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2020
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2020 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-20-05-1195
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2022 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-20-05-1289
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-22-03-1565
  4. Nový vlastník a provozovatel C-KODECAR, spol. s r.o. (IČO 25370774)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2024 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-22-05-0963
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2026 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-24-05-0164
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2028 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-26-04-1055
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C3
Typ
/ S
Varianta
CZMZ
Verze
6/1
Typ kód
S
VIN
VF7SCZMZ6FW673128
PČV
14061677
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN
Datum 1. registrace
6. 6. 2016
Datum 1. registrace v ČR
6. 6. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
CITROEN
Typ motoru
ZM01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
163

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
120 / 91 / 102
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.2 / 3.9 / 4.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3750
Za jízdy
71.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3941/ 1728/ 1538
Rozvor [mm]
2451
Rozchod [mm]
1469/ 1471/ /
Provozní hmotnost
1048
Hmotnosti zatížení SZ
46
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1520/ 1520
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
790/ 790
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
775/ 775
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
1970/ 1970
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65R15 81T / 6.00J15 (E=22)
185/65R15 81T / 6.00J15 (E=22)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7514-134-36
ES/EU
e2*2007/46*0003*
Číslo TP
UG640542
Číslo ORV
UBC948183
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
2015/45W
Další záznamy
CO2: 120/91/102 G/KM
ROZCHOD: 1 469/1 471
#V.9B (*17): 2015/45W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20 (*44): 6.00J15 (E=23); 185/65R15 81T
6.00J16 (E=22 - 23); 195/55R16 81T
#21 (*45): 6.00J15 (E=23); 185/65R15 81T
6.00J16 (E=22 - 23); 195/55R16 81T
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)