CITROËN C3 PICASSO 1.4 I

  • 2010
  • ZEL-ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
  • BA 95 B
  • 1397 cm³
  • 70 kW ≈ 95 k

VINVF7SH8FSCAT529926

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SH8FSCAT529926

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 84 dnů (22. 4. 2015 až 15. 7. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C3 PICASSO 1.4 I
Typ
CITROËN C3 PICASSO 1.4 I S / S
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
22. 4. 2010
Datum 1. registrace v ČR
22. 4. 2010
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
70 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

7
Vlastníků v registru
Uniservis Šmíd s.r.o.
od 11. 11. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 4. 2010 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
22. 4. 2015 Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584) Registr silničních vozidel
15. 7. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
18. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel Komerčně industriální park Kbely a.s. (IČO 04701984) Registr silničních vozidel
23. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel Park Kbely s.r.o. (IČO 07874839) Registr silničních vozidel
23. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel Maloja Investment SICAV a.s. (IČO 05259797) Registr silničních vozidel
11. 11. 2021 Nový vlastník a provozovatel Uniservis Šmíd s.r.o. (IČO 04826876) Registr silničních vozidel

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-14-04-1599
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-15-04-0912
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  4. Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-15-07-0542
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-16-04-0567
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2020 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-18-04-1452
  9. Nový vlastník a provozovatel Komerčně industriální park Kbely a.s. (IČO 04701984)
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2019 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-19-02-0489
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2019 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-19-07-0710
  11. Nový vlastník a provozovatel Park Kbely s.r.o. (IČO 07874839)
    Nový vlastník a provozovatel Maloja Investment SICAV a.s. (IČO 05259797)
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-11-0350
  13. Nový vlastník a provozovatel Uniservis Šmíd s.r.o. (IČO 04826876)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 7 (CITROËN C3 PICASSO 1.4 I 2010 v ČR obvykle 2,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 48,4 %

Srovnáváme s 370 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C3 PICASSO 1.4 I
Typ
CITROËN C3 PICASSO 1.4 I S / S
Varianta
SH8FS
Verze
SH8FSC
Typ kód
S
VIN
VF7SH8FSCAT529926
PČV
8648085
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
22. 4. 2010
Datum 1. registrace v ČR
22. 4. 2010
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
8FS
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
70 / 6000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
178
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
213 / 129 / 159
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9 / 5.4 / 6.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 4500
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4078/ 1766/ 1670
Rozvor [mm]
2540
Rozchod [mm]
1631/ 1670/ /
Provozní hmotnost
1334
Hmotnosti zatížení SZ
54
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1742/ 1742
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1000/ 1000
900/ 900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2592/ 2592
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
60
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/60 R15 88T/ 6.00J15 E=23
195/60 R15 88T/ 6.00J15 E=23
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZEL-ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
4. 1. 7221
ES/EU
E2*2001/116*0371*
Číslo TP
UI775680
Číslo ORV
UAZ859345
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
barva: zelená bitter lemon
Další záznamy
CO2: 213/129/159 g/km
CO2: 209/125/155 g/km při použití pnematik o rozměrech 6.00J16 E=23;
195/55 R16
91T
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1 631 - 1 670
#20-21: 6.00J16 E=23; 195/55 R16 91T
7.00J17 E=26; 205/45 R17 88V
#54: 9.1/5.5/6.8 při použití pnematik o rozměrech 6.00J16 E=23;
195/55 R16 91T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)