CITROËN C3 PICASSO
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1560 cm³
- 84 kW ≈ 114 k
VINVF7SH9HD8FT545324
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SH9HD8FT545324
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 48 dnů (3. 4. 2018 až 21. 5. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C3 PICASSO
- Typ
- / SH
- Datum 1. registrace
- 11. 3. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 3. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1560 cm³
- Výkon
- 84 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 7. 8. 2024
- Provozovatel: QuickCab s.r.o. (IČO 19808321) od 8. 8. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let (všechny roky výroby): 101–164 tis. km (medián 130 602 km, 333 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 3. 2015 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 7. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 8. 2024 | Nový provozovatel | QuickCab s.r.o. (IČO 19808321) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 3. 2026 | Opakovaná STK | Praha (č. 3117) | 88 547 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2027 |
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3117) | 88 304 km | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 29. 3. 2026 |
| 26. 2. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 410907) | 88 274 km | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2028 |
| 9. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 79 798 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2026 |
| 4. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 66 984 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 2. 2024 |
| 21. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Žatec (č. 3514) | 54 919 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 3. 2019 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | 38 462 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2021 |
| 18. 3. 2019 | Měření emisí | Libočany (č. 450718) | 30 380 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2021 |
| 18. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 27 927 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 27 221 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2019
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-18-03-1696
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-18-05-0652
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2021 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-03-0691
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-07-0583
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2024 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-22-02-0152
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2026 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-24-02-0242
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel QuickCab s.r.o. (IČO 19808321)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2026 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-26-02-0577
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2027 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-26-03-0333
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 7. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C3 PICASSO
- Typ
- / SH
- Varianta
- 9HD
- Verze
- 8/1
- Typ kód
- SH
- VIN
- VF7SH9HD8FT545324
- PČV
- 13405381
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN
- Datum 1. registrace
- 11. 3. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 3. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CITROEN
- Typ motoru
- 9H05
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 84 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 184
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 630/2012J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 145 / 105 / 119
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.5 / 4 / 4.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2700
- Za jízdy
- 73.4
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4101/ 1766/ 1670
- Rozvor [mm]
- 2540
- Rozchod [mm]
- 1472/ 1468/ /
- Provozní hmotnost
- 1393
- Hmotnosti zatížení SZ
- 54
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1807/ 1807
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
900/ 900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 675/ 675
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2757/ 2757
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/55 R16 84T / 6.00 J16 (E=23)
195/55 R16 84T / 6.00 J16 (E=23)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7221-105-24
- ES/EU
- e2*2001/116*0371
- Číslo ORV
- UBJ266903
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- * ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*2001/116*0371*24
*23: 5
*36: 1 807/1 807
*37: 1 000/1 000; 900/900
*39: 1 200/1 200
*40: 675/675
*41: 2 757/2 757
CO2: 145/105/119 G/KM
ROZCHOD: 1 472/1 468
#V.9B (*17): 630/2012J; EURO 5
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20 (*44): 7.00 J17 (E=26); 205/45 R17 84T
6.50 J16 (E=26); 195/55 R16 84T
#21 (*45): 7.00 J17 (E=26); 205/45 R17 84T
6.50 J16 (E=26); 195/55 R16 84T
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7SH9HD8FT545324
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.