CITROEN C3 PICASSO
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1560 cm³
- 68 kW ≈ 92 k
VINVF7SH9HP4ET523948
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SH9HP4ET523948
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- C3 PICASSO
- Typ
- / SH
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 2014
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1560 cm³
- Výkon
- 68 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. (IČO 47976446) od 22. 1. 2016
- Provozovatel: ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. (IČO 47976446) od 22. 1. 2016
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 79–147 tis. km (medián 111 712 km, 234 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 6. 2014 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | M servis, s.r.o. (IČO 25582615) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. (IČO 47976446) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | 234 038 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2028 |
| 14. 5. 2026 | Měření emisí | Hranice (č. 480801) | 234 018 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2028 |
| 14. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Hranice (č. 3813) | 198 808 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2026 |
| 30. 5. 2022 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | 183 080 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2024 |
| 30. 5. 2022 | Měření emisí | Hranice (č. 480801) | 183 079 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2024 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | 111 441 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2022 |
| 2. 6. 2020 | Měření emisí | Hranice (č. 480801) | 111 400 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2022 |
| 28. 6. 2018 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | 86 950 km | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2020 |
| 28. 6. 2018 | Měření emisí | Hranice (č. 480801) | 86 949 km | – | bez závad | 28. 6. 2020 |
| 19. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3739) | 18 564 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3114) | 14 500 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2018
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
-
Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Nový vlastník a provozovatel ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. (IČO 47976446)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2020 · stanice: HRANICKÁ 505, 75361, HRANICE IV · protokol CZ-3813-18-06-0937
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2022 · stanice: HRANICKÁ 505, 75361, HRANICE IV · protokol CZ-3813-20-06-0084
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2024 · stanice: HRANICKÁ 505, 75361, HRANICE IV · protokol CZ-3813-22-05-1078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2026 · stanice: HRANICKÁ 505, 75361, HRANICE IV · protokol CZ-3813-24-05-0417
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2028 · stanice: HRANICKÁ 505, 75361, HRANICE IV · protokol CZ-3813-26-05-0338
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (CITROEN C3 PICASSO 2014 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 51,7 %
Srovnáváme s 91 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN C3 PICASSO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- C3 PICASSO
- Typ
- / SH
- Varianta
- 9HP
- Verze
- 4
- Typ kód
- SH
- VIN
- VF7SH9HP4ET523948
- PČV
- 13114618
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CITROEN
- Typ motoru
- 9H06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 68 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 630/2012J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 123 / 95 / 107
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.7 / 3.7 / 4.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 73.4
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4101/ 1766/ 1670
- Rozvor [mm]
- 2540
- Rozchod [mm]
- 1472/ 1468/ /
- Provozní hmotnost
- 1280
- Hmotnosti zatížení SZ
- 54
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1779/ 1779
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
900/ 900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 640/ 640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2979/ 2979
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/60R15 84S / 6.00 J15 (E=23)
195/60R15 84S / 6.00 J15 (E=23)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7221-107-23
- ES/EU
- e2*2001/116*0371*
- Číslo TP
- UG003300
- Číslo ORV
- UAQ024312
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- * Číslo homologace typu ES e2*2001/116*0371*23
CO2: 123/95/107 g/km
ROZCHOD: 1 472/1 468
#V.9b (*17): 630/2012J; EURO 5
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00 J16 (E=23); 195/55R16 84T
6.50 J16 (E=26); 195/55R16 84T
7.00 J17 (E=26); 205/45R17 84T
#21 (*45): 6.00 J16 (E=23); 195/55R16 84T
6.50 J16 (E=26); 195/55R16 84T
7.00 J17 (E=26); 205/45R17 84T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7SH9HP4ET523948
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.