CITROEN C3 PICASSO
- 2017
- FIALOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1560 cm³
- 73 kW ≈ 99 k
VINVF7SHBHY6HT590303
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SHBHY6HT590303
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- C3 PICASSO
- Typ
- / SH
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 9. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 6. 2017
- Barva
- FIALOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1560 cm³
- Výkon
- 73 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ALRIA Company s.r.o. (IČO 04642813) od 14. 6. 2022
- Provozovatel: LANAKARS s.r.o. (IČO 24428221) od 13. 4. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let (všechny roky výroby): 66–133 tis. km (medián 97 950 km, 425 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 6. 2017 | První registrace | LAB KM s.r.o. (IČO 03499219) | Registr silničních vozidel |
| 14. 6. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | ALRIA Company s.r.o. (IČO 04642813) | Registr silničních vozidel |
| 21. 6. 2022 | Nový provozovatel | Filip Žalud (IČO 60220511) | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 2022 | Nový provozovatel | NOVAŽ s.r.o. v likvidaci (IČO 25743961) | Registr silničních vozidel |
| 11. 11. 2024 | Nový provozovatel | BT drive s.r.o. (IČO 21270767) | Registr silničních vozidel |
| 29. 4. 2025 | Nový provozovatel | #SimpleStartUp s.r.o. (IČO 22509739) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2026 | Nový provozovatel | LANAKARS s.r.o. (IČO 24428221) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 5. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3105) | 442 707 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2028 |
| 14. 5. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 442 703 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2028 |
| 22. 5. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | 343 192 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2026 |
| 21. 5. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 110401) | 343 177 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2026 |
| 28. 4. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 299 506 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2024 |
| 28. 4. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 411045) | 299 500 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2024 |
| 13. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Kroměříž (č. 3739) | 244 782 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3739) | 202 069 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel LAB KM s.r.o. (IČO 03499219)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-21-04-0551
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-22-06-0326
-
Nový vlastník a provozovatel ALRIA Company s.r.o. (IČO 04642813)
-
Nový provozovatel Filip Žalud (IČO 60220511)
-
Nový provozovatel NOVAŽ s.r.o. v likvidaci (IČO 25743961)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-04-1452
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2026 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-24-05-1948
-
Nový provozovatel BT drive s.r.o. (IČO 21270767)
-
Nový provozovatel #SimpleStartUp s.r.o. (IČO 22509739)
-
Nový provozovatel LANAKARS s.r.o. (IČO 24428221)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2028 · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 10031, PRAHA 10 · protokol CZ-3105-26-05-0591
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (CITROEN C3 PICASSO 2017 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 35,4 %
Srovnáváme s 65 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN C3 PICASSO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- C3 PICASSO
- Typ
- / SH
- Varianta
- BHY
- Verze
- 6
- Typ kód
- SH
- VIN
- VF7SHBHY6HT590303
- PČV
- 14639280
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 9. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 6. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CITROEN
- Typ motoru
- BH02
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 73 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 179
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 122 / 86 / 100
- Spotřeba předpis
- 2015/45W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.7 / 3.5 / 3.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 2813
- Za jízdy
- 69.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4101/ 1766/ 1631
- Rozvor [mm]
- 2540
- Rozchod [mm]
- 1472/ 1468/ /
- Provozní hmotnost
- 1315
- Hmotnosti zatížení SZ
- 54
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
900/ 900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2700/ 2700
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/60 R15 84T / 6.00J15 (E=23)
195/60 R15 84T / 6.00J15 (E=23)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- FIALOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7221-114-29
- ES/EU
- e2*2001/116*0371*
- Číslo ORV
- UBM931748
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 122/86/100 g/km
ROZCHOD: 1 472/1 468
#V.9b (*17): 2015/45W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00J16 (E=23); 195/55 R16 84T
6.50J16 (E=26); 195/55 R16 84T
7.00J17 (E=26); 205/45 R17 84T
#21 (*45): 6.00J16 (E=23); 195/55 R16 84T
6.50J16 (E=26); 195/55 R16 84T
7.00J17 (E=26); 205/45 R17 84T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7SHBHY6HT590303
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.