CITROEN C3
- 2017
- ORANŽOVÁ
- benzin (BA)
- 1199 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINVF7SXHMZ6HT672994
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7SXHMZ6HT672994
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 37 dnů (10. 12. 2025 až 16. 1. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- C3
- Typ
- / S
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 4. 10. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 10. 2017
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1199 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604) od 16. 1. 2026
- Provozovatel: KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604) od 16. 1. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 10. 2017 | První registrace | MALCOM CZ s.r.o. (IČO 01745841) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AR SERVIS s.r.o. (IČO 42408393) | Registr silničních vozidel |
| 16. 1. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 9. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 57 973 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2027 |
| 24. 9. 2025 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430304) | 57 972 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2027 |
| 26. 9. 2023 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 44 485 km | způsobilé | 1 lehká | 26. 9. 2025 |
| 26. 9. 2023 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430304) | 44 484 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 30 567 km | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MALCOM CZ s.r.o. (IČO 01745841)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2023 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-21-09-1336
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2025 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-23-09-1121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2027 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-25-09-0899
-
Nový vlastník a provozovatel AR SERVIS s.r.o. (IČO 42408393)
-
Nový vlastník a provozovatel KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (CITROEN C3 2017 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54 %
Srovnáváme s 174 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN C3
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- C3
- Typ
- / S
- Varianta
- XHMZ
- Verze
- 6/A00
- Typ kód
- S
- VIN
- VF7SXHMZ6HT672994
- PČV
- 14827978
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 4. 10. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 10. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- HM01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 5750
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1199
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 168
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/646W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 132 / 95 / 109
- Spotřeba předpis
- 2016/646W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.7 / 4.1 / 4.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 75/ 3750
- Za jízdy
- 70.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3996/ 1749/ 1490
- Rozvor [mm]
- 2539
- Rozchod [mm]
- 1483/ 1480/ /
- Provozní hmotnost
- 1055
- Hmotnosti zatížení SZ
- 46
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1550/ 1550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
790/ 790
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2000/ 2000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65R15 86H / 6.00J15 (E=23)
195/65R15 816H/ 6.00J15 (E=23)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7514-141-50
- ES/EU
- e2*2007/46*0003*
- Číslo ORV
- UBL407099
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 132/95/109 g/km
ROZCHOD: 1 483/1 480
#V.9b (*17): 2016/646W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.50J17 (E=19); 205/50 R17 86V
6.50J16 (E=20); 205/55 R16 86V
6.50J15 (E=20); 195/65 R15 86V
#21 (*45): 6.50J17 (E=19); 205/50R17 86V
6.50J16 (E=20); 205/55 R16 86V
6.50J15 (E=20); 195/65 R15 86H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7SXHMZ6HT672994
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.