CITROEN JUMPY

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 120 kW ≈ 163 k

VINVF7XDRHHAEZ044649

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7XDRHHAEZ044649

STK končí 9. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPY
Typ
/ X
Datum 1. registrace
30. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
30. 9. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
120 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 33 dnů
platnost do 9. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
238 111 km
při prohlídce 9. 12. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 151–250 tis. km (medián 199 581 km, 183 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
tech4u.cz, s.r.o.
od 13. 5. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 9. 2014 První registrace ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. (IČO 28511298) Registr silničních vozidel
13. 5. 2019 Nový vlastník a provozovatel tech4u.cz, s.r.o. (IČO 04690265) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 201920202021202220232024 24. 9. 2018: 149 315 km7. 5. 2019: 160 985 km22. 9. 2020: 175 572 km22. 9. 2020: 175 575 km14. 10. 2022: 202 950 km9. 12. 2024: 238 111 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Hodonín (č. 3720) 238 111 km způsobilé bez závad 9. 12. 2026
14. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Hodonín (č. 3720) 202 950 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
14. 10. 2024
22. 9. 2020 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 175 575 km způsobilé bez závad 22. 9. 2022
22. 9. 2020 Měření emisí Hodonín (č. 470634) 175 572 km způsobilé bez závad 22. 9. 2022
7. 5. 2019 Evidenční kontrola Hodonín (č. 3720) 160 985 km způsobilé bez závad
24. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Hodonín (č. 3720) 149 315 km způsobilé bez závad 24. 9. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. (IČO 28511298)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-18-09-1548
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-05-0428
  4. Nový vlastník a provozovatel tech4u.cz, s.r.o. (IČO 04690265)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-09-1569
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2024 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-22-10-1011
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2026 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-12-0506
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPY
Typ
/ X
Varianta
DRHH
Verze
A
Typ kód
X
VIN
VF7XDRHHAEZ044649
PČV
13222820
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
30. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
30. 9. 2014
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
RH02
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
120 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012K
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Spotřeba předpis
630/2012K
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9 / 6.8 / 7.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2813
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5143/ 1895/ 1980
Rozvor [mm]
3122
Provozní hmotnost
1997
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2810/ 2810
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1400/ 1400
1550/ 1550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4610/ 4610
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
170
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 99T/ 7.00 J16 5 ET39
215/60 R16 99T/ 7.00 J16 5 ET39
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5-8 / 5-8 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6416-116-24
ES/EU
E2*2001/116*0350*
Číslo TP
UG058753
Číslo ORV
UAX559131
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
2ZN, KOOPERATIVA 6301660405 UNIQA 4319394744

Další ověření (externí odkazy)