CITROËN JUMPER

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINVF7YA1MFA12D73963

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YA1MFA12D73963

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 134 dnů (7. 2. 2022 až 21. 6. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
Y
Datum 1. registrace
17. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
7. 2. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
278 457 km
při prohlídce 5. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 164–264 tis. km (medián 218 390 km, 139 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Rhea stav, s.r.o.
od 21. 6. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 3. 2017 První registrace Registr silničních vozidel
7. 2. 2022 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
7. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel Auto Vrána s.r.o. (IČO 27824438) Registr silničních vozidel
21. 6. 2022 Nový vlastník a provozovatel Rhea stav, s.r.o. (IČO 26915553) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000225 000250 000275 000300 000 2023202420252026 4. 2. 2022: 208 001 km20. 6. 2022: 209 118 km6. 2. 2024: 237 319 km5. 2. 2026: 278 457 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 278 457 km způsobilé bez závad 5. 2. 2028
6. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 237 319 km způsobilé bez závad 6. 2. 2026
20. 6. 2022 Evidenční kontrola Moravské Budějovice (č. 3730) 209 118 km způsobilé bez závad
4. 2. 2022 Před registrací + měření emisí Olomouc (č. 3851) 208 001 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 2. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2024 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 783 71, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-22-02-0395
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Auto Vrána s.r.o. (IČO 27824438)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-06-0948
  5. Nový vlastník a provozovatel Rhea stav, s.r.o. (IČO 26915553)
  6. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-02-0153
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2028 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-02-0110
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
Y
Varianta
A1MFA
Verze
GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YA1MFA12D73963
PČV
17226110
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
17. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
7. 2. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014Y
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
170 / 151 / 158
Spotřeba předpis
136/2014Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,5 / 5,7 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
1810/1790
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-469-13
ES/EU
e3*2007/46*0046*13
Číslo TP
UM128197
Číslo ORV
UBE339554
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#19 (*42): TŘÍDA A50-X]
CO2: 170/151/158 G/KM
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9B (*17): 136/2014Y; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3000
DNE 19.01.2023 ZMĚNA V POLOŽCE Č. 16 - ZAPSÁNO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ.

Další ověření (externí odkazy)