CITROËN JUMPER

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINVF7YA1MFA12E82154

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YA1MFA12E82154

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
25. 7. 2017
Datum 1. registrace v ČR
25. 7. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
325 230 km
při prohlídce 17. 7. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 132–248 tis. km (medián 195 764 km, 351 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
ALFA plus, s.r.o.
od 19. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 7. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
25. 7. 2017 Nový provozovatel Inter Cars Česká republika s.r.o. (IČO 27156257) Registr silničních vozidel
26. 1. 2022 Nový vlastník Inter Cars Česká republika s.r.o. (IČO 27156257) Registr silničních vozidel
19. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2022202320242025 14. 7. 2021: 115 272 km28. 7. 2021: 118 124 km3. 1. 2022: 145 479 km20. 7. 2023: 241 501 km17. 7. 2025: 325 230 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 7. 2025 Pravidelná STK Zásmuky (č. 3249) 325 230 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
17. 7. 2027
20. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jenišov (č. 3434) 241 501 km způsobilé bez závad 20. 7. 2025
3. 1. 2022 Evidenční kontrola Jenišov (č. 3434) 145 479 km způsobilé bez závad
28. 7. 2021 Pravidelná STK Chodov (č. 3428) 118 124 km způsobilé bez závad 28. 7. 2023
14. 7. 2021 Měření emisí Cheb (č. 440204) 115 272 km způsobilé bez závad 14. 7. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Inter Cars Česká republika s.r.o. (IČO 27156257)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2023 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-21-07-0854
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-22-01-0036
  4. Nový vlastník Inter Cars Česká republika s.r.o. (IČO 27156257)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2025 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-23-07-1247
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2027 · stanice: NA PILE 611, 28144, ZÁSMUKY · protokol CZ-3249-25-07-0638
  7. Nový vlastník a provozovatel ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROËN JUMPER 2017 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,3 %

Srovnáváme s 235 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
A1MFA
Verze
/GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YA1MFA12E82154
PČV
14716717
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
25. 7. 2017
Datum 1. registrace v ČR
25. 7. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
170 / 151 / 158
Spotřeba předpis
136/2014Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 5.7 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-469-13
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo ORV
UBM905652
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 170/151/158 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 136/2014Y; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)