CITROËN JUMPER

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YA2MFA12L11404

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YA2MFA12L11404

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
CITROËN JUMPER Y / Y
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
26. 5. 2020
Datum 1. registrace v ČR
26. 5. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
117 254 km
při prohlídce 13. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 85–190 tis. km (medián 139 234 km, 623 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o.
od 13. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 5. 2020 První registrace ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
26. 5. 2020 Nový provozovatel Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786) Registr silničních vozidel
13. 6. 2025 Nový vlastník Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

80 000100 000120 000 20252026 17. 7. 2024: 86 443 km17. 7. 2024: 86 444 km10. 7. 2026: 117 243 km13. 7. 2026: 117 254 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 7. 2026 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 117 254 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
13. 7. 2028
10. 7. 2026 Měření emisí Vyškov (č. 471221) 117 243 km způsobilé bez závad 10. 7. 2028
17. 7. 2024 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 86 444 km způsobilé bez závad 17. 7. 2026
17. 7. 2024 Měření emisí Vyškov (č. 571204) 86 443 km způsobilé bez závad 17. 7. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2024
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-24-07-0588
  3. Nový vlastník Tesařství, pokrývačství Drmola, s.r.o. (IČO 01797786)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-26-07-0346
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (CITROËN JUMPER 2020 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,6 %

Srovnáváme s 328 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
CITROËN JUMPER Y / Y
Varianta
A2MFA
Verze
/GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YA2MFA12L11404
PČV
16296513
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
26. 5. 2020
Datum 1. registrace v ČR
26. 5. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
170 / 151 / 158
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 5.7 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2055
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
2670
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3+3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-445-13
ES/EU
e3*2007/46*0046*13
Číslo ORV
UBK142659
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dne 05.08.2020 proveden zápis hromadné přestavby vozidla spočívající v navýšení
počtu míst k sezení. Opraveny kolonky: *G, *S, *S.1.
CO2: 170/151/158 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 2015/45Y; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Provedena přestavba vozu na 6 míst dle rozhodnutí MD č.j. 1204/2019-150-SCH2/1
Přestavbou dochází ke změně níže uvedeného:
Hmotnosti - G Provozní hmotnost: 2 055
Karoserie - S Počet míst - celkem: 6
- S1 - k sezení: 3+3

Další ověření (externí odkazy)