CITROËN JUMPER
- 2018
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVF7YA2MFB12H62464
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YA2MFB12H62464
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 7. 2018
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: JM STYL s.r.o. (IČO 29104751) od 28. 7. 2026
- Provozovatel: JM STYL s.r.o. (IČO 29104751) od 28. 7. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 125–233 tis. km (medián 182 252 km, 572 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 7. 2018 | První registrace | Zdeněk Benýr (IČO 67099271) | Registr silničních vozidel |
| 28. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | JM STYL s.r.o. (IČO 29104751) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | 229 531 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2028 |
| 16. 3. 2026 | Měření emisí | Klatovy (č. 540409) | 229 530 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2028 |
| 1. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3430) | 188 157 km | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2026 |
| 24. 8. 2022 | Opakovaná STK | Přeštice (č. 3427) | 125 433 km | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2024 |
| 24. 8. 2022 | Měření emisí | Klatovy (č. 440409) | 125 395 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2024 |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Přeštice (č. 3427) | 122 692 km | nezpůsobilé | 7 vážných
| 24. 8. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Benýr (IČO 67099271)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2022 · stanice: TŘÍDA 1. MÁJE 700, 33401, PŘEŠTICE · protokol CZ-3427-22-07-0458
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2024 · stanice: TŘÍDA 1. MÁJE 700, 33401, PŘEŠTICE · protokol CZ-3427-22-08-0493
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2026 · stanice: K LETIŠTI 670, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3430-24-07-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2028 · stanice: K LETIŠTI 670, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3430-26-03-0560
-
Nový vlastník a provozovatel JM STYL s.r.o. (IČO 29104751)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (CITROËN JUMPER 2018 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,9 %
Srovnáváme s 323 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Varianta
- A2MFB
- Verze
- /GY
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF7YA2MFB12H62464
- PČV
- 15318332
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 7. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- AH03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 150
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45Y
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 176 / 155 / 163
- Spotřeba předpis
- 2015/45Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.7 / 5.9 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2813
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5413/ 2050/ 2254
- Rozvor [mm]
- 1810/1790
- Rozchod [mm]
- 1810/ 1790/ /
- Provozní hmotnost
- 1975
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1630/ 1630
1650/ 1650
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Ložná délka
- 3120
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7987-452-13
- ES/EU
- e3*2007/46*0046*
- Číslo ORV
- UBN926318
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 176/155/163 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 2015/45Y; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7YA2MFB12H62464
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.