CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF7YAAMFA11180165

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YAAMFA11180165

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 144 dnů (12. 1. 2026 až 5. 6. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1
Typ
CITROEN JUMPER 2.2HDI 16V L1H1 YAAMFA / Y
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
17. 4. 2007
Datum 1. registrace v ČR
17. 4. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
158 467 km
při prohlídce 9. 4. 2026
5
Vlastníků v registru
Auto Bez Starostí s.r.o.
od 5. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 4. 2007 První registrace Michal Sviták (IČO 41203704) Registr silničních vozidel
27. 2. 2017 Nový vlastník a provozovatel PeMi drogerie s.r.o. (IČO 05634784) Registr silničních vozidel
14. 4. 2025 Nový vlastník a provozovatel SKIZONE s.r.o. (IČO 01396358) Registr silničních vozidel
12. 1. 2026 Nový vlastník a provozovatel KUBATRO s.r.o. (IČO 21218579) Registr silničních vozidel
5. 6. 2026 Nový vlastník Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223) Registr silničních vozidel
2. 9. 2026 Nový provozovatel Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 20122014201620182020202220242026 15. 4. 2011: 30 762 km11. 4. 2013: 49 998 km22. 4. 2015: 69 672 km22. 2. 2017: 86 277 km20. 4. 2017: 87 664 km25. 3. 2019: 99 013 km12. 4. 2021: 109 851 km4. 4. 2023: 115 687 km24. 3. 2025: 120 892 km5. 12. 2025: 143 964 km8. 12. 2025: 143 989 km9. 4. 2026: 158 467 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 4. 2026 Na žádost zákazníka Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) 158 467 km způsobilé bez závad
8. 12. 2025 Pravidelná STK Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) 143 989 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
8. 12. 2027
5. 12. 2025 Měření emisí Nové Město na Moravě (č. 471415) 143 964 km způsobilé bez závad 5. 12. 2027
24. 3. 2025 Evidenční kontrola Pelhřimov (č. 3311) 120 892 km způsobilé bez závad
4. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 115 687 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 4. 2025
12. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 109 851 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 4. 2023
25. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 99 013 km způsobilé bez závad 25. 3. 2021
20. 4. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 87 664 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
20. 4. 2019
22. 2. 2017 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3105) 86 277 km způsobilé bez závad
22. 4. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 69 672 km způsobilé bez závad 22. 4. 2017
11. 4. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 49 998 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
11. 4. 2015
15. 4. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3114) 30 762 km způsobilé bez závad 15. 4. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Michal Sviták (IČO 41203704)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2013 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2013 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-11-04-1982
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-13-04-0900
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-15-04-1650
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 100 31, PRAHA 10 · protokol CZ-3105-17-02-0884
  6. Nový vlastník a provozovatel PeMi drogerie s.r.o. (IČO 05634784)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-04-1132
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2021 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-19-03-1508
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2023 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-21-04-0322
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-04-0136
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-03-1258
  12. Nový vlastník a provozovatel SKIZONE s.r.o. (IČO 01396358)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2027 · stanice: VÍRSKÁ 1510, 593 01, BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM · protokol CZ-3774-25-12-0234
  14. Nový vlastník a provozovatel KUBATRO s.r.o. (IČO 21218579)
  15. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  16. Nový vlastník Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223)
  17. Nový provozovatel Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1 2007 v ČR v průměru 4,3, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,3 %

Srovnáváme s 73 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1
Typ
CITROEN JUMPER 2.2HDI 16V L1H1 YAAMFA / Y
Varianta
YAAMFA
Verze
YAAMFA/AX
Typ kód
Y
VIN
VF7YAAMFA11180165
PČV
12040205
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
17. 4. 2007
Datum 1. registrace v ČR
17. 4. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti zatížení SZ
120
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
8
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70 R15C 106/104R / 6.00 X 15 E=68
205/70 R15C 106/104R / 6.00 X 15 E=68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3(2/3) / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6301-01
Číslo ORV
UBO502156
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 215/70 R15C 109/107S
225/70 R15C 112/110S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 09.04.2026 bylo zaevidováno tažné zařízení.

Další ověření (externí odkazy)