CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF7YAAMFA11270030

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YAAMFA11270030

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1
Typ
CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V / Y
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
2. 10. 2007
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
288 313 km
při prohlídce 24. 2. 2026
3
Vlastníků v registru
Pavel Mokroš
od 30. 5. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 10. 2007 První registrace PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442) Registr silničních vozidel
2. 10. 2007 Nový vlastník a provozovatel Pavel Šomek (IČO 48425052) Registr silničních vozidel
30. 5. 2017 Nový vlastník a provozovatel Pavel Mokroš (IČO 62272730) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2013201520172019202120232025 4. 1. 2012: 99 213 km3. 1. 2014: 146 000 km17. 12. 2015: 200 651 km30. 5. 2017: 226 299 km16. 3. 2018: 232 928 km5. 8. 2020: 261 280 km15. 2. 2022: 273 039 km16. 2. 2022: 273 049 km15. 2. 2024: 284 734 km19. 2. 2026: 288 244 km24. 2. 2026: 288 313 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 2. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3808) 288 313 km způsobilé 3 lehké 24. 2. 2028
19. 2. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 180702) 288 244 km způsobilé bez závad 19. 2. 2028
15. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 284 734 km způsobilé 5 lehké 15. 2. 2026
16. 2. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3855) 273 049 km způsobilé 3 lehké 16. 2. 2024
15. 2. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 480769) 273 039 km způsobilé bez závad 15. 2. 2024
5. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3808) 261 280 km způsobilé 4 lehké 5. 8. 2022
16. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3829) 232 928 km způsobilé 4 lehké 16. 3. 2020
30. 5. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3829) 226 299 km způsobilé bez závad
17. 12. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3829) 200 651 km způsobilé 3 lehké 17. 12. 2017
3. 1. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3808) 146 000 km způsobilé 2 lehké 3. 1. 2016
4. 1. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3808) 99 213 km způsobilé bez závad 4. 1. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442)
    Nový vlastník a provozovatel Pavel Šomek (IČO 48425052)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  2. Konec: vlastník PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2014 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2014 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-12-01-0099
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2016 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2016 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-14-01-0020
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2017 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2017 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-15-12-1013
  6. Nový vlastník a provozovatel Pavel Mokroš (IČO 62272730)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2017 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-17-05-2087
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2020 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-18-03-0853
  8. Vyřazení z provozu OSTRAVA
    Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2022 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-20-08-0140
  10. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2024 · protokol CZ-3855-22-02-0464
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-02-1183
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2028 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-26-02-0688
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1 2007 v ČR obvykle 4,3, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,3 %

Srovnáváme s 73 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER 2.2 HDI 16V L1H1
Typ
CITROEN JUMPER 2.2 HDI 16V / Y
Varianta
YAAMFA
Verze
YAAMFA/AX
Typ kód
Y
VIN
VF7YAAMFA11270030
PČV
11799885
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
2. 10. 2007
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti zatížení SZ
120
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
8
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70 R15C 106/104R / 6.00 X 15 E=68
205/70 R15C 106/104R / 6.00 X 15 E=68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6301-001-00
Číslo TP
UC133975
Číslo ORV
UAR785752
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)