CITROEN JUMPER

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF7YAAMFA12003950

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YAAMFA12003950

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 10. 1. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
29. 9. 2011
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: MGM a.s. (IČO 46900063) od 10. 1. 2018
  • Provozovatel: MGM a.s. (IČO 46900063) od 10. 1. 2018
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
163 303 km
při prohlídce 12. 12. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 192–331 tis. km (medián 286 866 km, 39 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
MGM a.s.
od 10. 1. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 9. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
10. 1. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 1. 2018 Nový vlastník a provozovatel MGM a.s. (IČO 46900063) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 2018202020222024 21. 12. 2017: 65 991 km21. 12. 2017: 65 996 km20. 12. 2019: 88 833 km20. 12. 2021: 110 707 km14. 12. 2023: 131 328 km12. 12. 2025: 163 303 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 163 303 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
12. 12. 2027
14. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 131 328 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
14. 12. 2025
20. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 110 707 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
20. 12. 2023
20. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 88 833 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
20. 12. 2021
21. 12. 2017 Před registrací Zlínský kraj (č. 3713) 65 996 km způsobilé bez závad 21. 12. 2017
21. 12. 2017 Měření emisí Zlín (č. 570505) 65 991 km – bez závad 21. 12. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-12-1620
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel MGM a.s. (IČO 46900063)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2021 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-19-12-0700
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2023 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-21-12-0724
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2025 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-23-12-0492
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2027 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-25-12-0545
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
AAMFA
Verze
AX
Typ kód
Y
VIN
VF7YAAMFA12003950
PČV
14974373
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN
Datum 1. registrace
29. 9. 2011
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2018
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti provozní Do
2068
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
8
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70 R15C 106/104R / 6.00 X 15 ET68
205/70 R15C 106/104R / 6.00 X 15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ASR
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI147647
Číslo ORV
UAT634091
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Rozchod kol: 1 810/1 790
CO2: 234/193/208 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 215/70 R15C 109/107S
225/70 R15C 112/110S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 10.01.2018 byla převzata technická způsobilost z technického průkazu SRN
č. DX 905480, původní registrační značky LIP-KP235.

Další ověření (externí odkazy)