CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF7YAAMFB11359388

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YAAMFB11359388

STK propadla 28. 2. 2021. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 2. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2
Typ
CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2 Y / Y
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
4. 2. 2008
Datum 1. registrace v ČR
4. 2. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 28. 2. 2021
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
368 743 km
při prohlídce 28. 2. 2019

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 150–266 tis. km (medián 197 914 km, 53 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
VLTAVÍN leas, a.s.
od 1. 3. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 2. 2008 První registrace PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442) Registr silničních vozidel
4. 2. 2008 Nový provozovatel CAMINUS spol. s r.o. (IČO 47541300) Registr silničních vozidel
25. 9. 2014 Nový vlastník CAMINUS spol. s r.o. (IČO 47541300) Registr silničních vozidel
5. 11. 2015 Nový vlastník a provozovatel AutoFREIBERG spol. s r.o. (IČO 45791406) Registr silničních vozidel
22. 8. 2016 Nový vlastník a provozovatel AA Asistant servis klub v AČR (IČO 22714146) Registr silničních vozidel
1. 3. 2018 Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2013201420152016201720182019 2. 2. 2012: 132 226 km3. 2. 2014: 185 917 km4. 11. 2015: 233 735 km29. 7. 2016: 233 777 km22. 8. 2016: 237 989 km26. 2. 2018: 303 864 km28. 2. 2019: 368 743 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 368 743 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 2. 2021
26. 2. 2018 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3122) 303 864 km způsobilé bez závad
22. 8. 2016 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3122) 237 989 km způsobilé bez závad
29. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 233 777 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 7. 2018
4. 11. 2015 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3108) 233 735 km způsobilé bez závad
3. 2. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 185 917 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
3. 2. 2016
2. 2. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 132 226 km způsobilé bez závad 2. 2. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. (IČO 26737442)
    Nový provozovatel CAMINUS spol. s r.o. (IČO 47541300)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2014 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
  4. Nový vlastník CAMINUS spol. s r.o. (IČO 47541300)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV
  6. Nový vlastník a provozovatel AutoFREIBERG spol. s r.o. (IČO 45791406)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2018 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
  8. Nový vlastník a provozovatel AA Asistant servis klub v AČR (IČO 22714146)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-18-02-1306
  10. Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2021 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-19-02-2311
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2 2008 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,6 %

Srovnáváme s 145 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2
Typ
CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L2H2 Y / Y
Varianta
YAAMFB
Verze
YAAMFB/BX
Typ kód
Y
VIN
VF7YAAMFB11359388
PČV
2206637
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
4. 2. 2008
Datum 1. registrace v ČR
4. 2. 2008
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
4HV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2175
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
3450
Provozní hmotnost
1985
Hmotnosti zatížení SZ
120
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
3120
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
11.5
Zatížení střechy
150
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70 R15C 106/104R/ 6.00 X 15 E=68
205/70 R15C 106/104R/ 6.00 X 15 E=68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF7YAAMFB11359388
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6301-003-01
Číslo TP
UI118967
Číslo ORV
UAT748537
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 215/70 R15C 109/107S
225/70 R15C 112/110S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
TECH. ZPŮS. SCHV. 28.1. 2008 CITROEN ČR S.R.O.

Další ověření (externí odkazy)