CITROËN JUMPER

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 88 kW ≈ 120 k

VINVF7YAANFA12N80792

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YAANFA12N80792

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (21. 2. 2022 až 22. 3. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
17. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
88 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
124 138 km
při prohlídce 23. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 85–190 tis. km (medián 139 234 km, 623 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
SACHARČUK, spol. s r.o.
od 22. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 6. 2020 První registrace Registr silničních vozidel
23. 6. 2021 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
23. 6. 2021 Nový vlastník a provozovatel ARTCOM GROUP s.r.o. (IČO 25845187) Registr silničních vozidel
21. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel CARLING AUTO, spol. s r.o. (IČO 04950895) Registr silničních vozidel
22. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel SACHARČUK, spol. s r.o. (IČO 15526411) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20222023202420252026 22. 6. 2021: 11 192 km8. 2. 2022: 16 296 km14. 3. 2022: 16 420 km24. 6. 2024: 82 161 km24. 6. 2024: 82 162 km23. 6. 2026: 124 138 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Pohořelice (č. 3747) 124 138 km způsobilé bez závad 23. 6. 2028
24. 6. 2024 Pravidelná STK Pohořelice (č. 3747) 82 162 km způsobilé bez závad 24. 6. 2026
24. 6. 2024 Měření emisí Pohořelice (č. 470415) 82 161 km způsobilé bez závad 24. 6. 2026
14. 3. 2022 Evidenční kontrola Brno (č. 3757) 16 420 km způsobilé bez závad
8. 2. 2022 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3836) 16 296 km způsobilé bez závad
22. 6. 2021 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3836) 11 192 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2024
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-21-06-1554
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel ARTCOM GROUP s.r.o. (IČO 25845187)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-22-02-0551
  5. Nový vlastník a provozovatel CARLING AUTO, spol. s r.o. (IČO 04950895)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-03-0826
  7. Nový vlastník a provozovatel SACHARČUK, spol. s r.o. (IČO 15526411)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 69123, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-24-06-0626
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2028 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 69123, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-26-06-0558
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
AANFA
Verze
JS
Typ kód
Y
VIN
VF7YAANFA12N80792
PČV
16889152
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIE
Datum 1. registrace
17. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
88 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
155

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AO
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 232
Spotřeba předpis
2018/1832AO/WLTP
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 8.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 2625
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3 000
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
1950
Hmotnosti provozní Do
2165
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1680/ 1680
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo TP
UM245160
Číslo ORV
UBD496946
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ NEMECKO
Další záznamy
STÁT POSLEDNÍ REGISTRACE VOZIDLA NĚMECKO,RZ:EUWA1733,ORV Č.I.:241198525 A Č.II.:FR556711. I VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *N.1-N.2: 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S  I 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S  I VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. 

Další ověření (externí odkazy)