CITROËN JUMPER

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINVF7YABNFB12R56457

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YABNFB12R56457

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 147 dnů (1. 12. 2025 až 27. 4. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
27. 1. 2021
Datum 1. registrace v ČR
27. 1. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 27. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
125 370 km
při prohlídce 27. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 64–153 tis. km (medián 105 133 km, 1 006 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
INSKY spol. s r.o.
od 27. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 1. 2021 První registrace LUKROM plus s.r.o. (IČO 25329979) Registr silničních vozidel
1. 12. 2025 Nový vlastník a provozovatel UNIONCAR MP, s.r.o. (IČO 28321022) Registr silničních vozidel
27. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel INSKY spol. s r.o. (IČO 00671533) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

125 000125 500 1/2025 23. 1. 2025: 125 364 km27. 1. 2025: 125 370 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 1. 2025 Pravidelná STK Kunovice (č. 3744) 125 370 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
27. 1. 2027
23. 1. 2025 Měření emisí Staré Město (č. 470544) 125 364 km způsobilé bez závad 23. 1. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel LUKROM plus s.r.o. (IČO 25329979)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2025
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2027 · stanice: NÁMĚSTÍ SVOBODY 578, 68604, KUNOVICE · protokol CZ-3744-25-01-0667
  3. Nový vlastník a provozovatel UNIONCAR MP, s.r.o. (IČO 28321022)
  4. Nový vlastník a provozovatel INSKY spol. s r.o. (IČO 00671533)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROËN JUMPER 2021 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,1 %

Srovnáváme s 480 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
ABNFB
Verze
KS
Typ kód
Y
VIN
VF7YABNFB12R56457
PČV
16648134
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIE
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
27. 1. 2021
Datum 1. registrace v ČR
27. 1. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AO
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
152 / 155 / 154
Spotřeba předpis
2018/1832AO
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.8 / 5.9 / 5.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2813
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3450
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2005
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1680/ 1680
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
3120
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00J15 ET68
215/70R15C 109/107S/ 6.00J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-708-17
ES/EU
e3*2007/46*0046*17
Číslo ORV
UBN382351
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 226 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 2018/1832AO; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110S
6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110S
6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)