CITROËN JUMPER

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINVF7YASMFA12833469

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YASMFA12833469

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
29. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 4. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
389 626 km
při prohlídce 12. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 179–306 tis. km (medián 247 967 km, 152 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Pavel Mokroš
od 2. 6. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 4. 2015 První registrace Šárka Maturová (IČO 12656852) Registr silničních vozidel
2. 6. 2022 Nový vlastník a provozovatel Pavel Mokroš (IČO 62272730) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2020202120222023202420252026 8. 4. 2019: 198 071 km10. 4. 2019: 199 106 km15. 2. 2022: 331 004 km1. 6. 2022: 337 313 km14. 2. 2024: 376 574 km12. 2. 2026: 389 626 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 389 626 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
12. 2. 2028
14. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 376 574 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
  • 7.5.1.1 Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem. lehká
14. 2. 2026
1. 6. 2022 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3829) 337 313 km způsobilé bez závad
15. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Velké Albrechtice (č. 3837) 331 004 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
15. 2. 2024
10. 4. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3808) 199 106 km způsobilé bez závad 10. 4. 2021
8. 4. 2019 Měření emisí Ostrava (č. 480756) 198 071 km způsobilé bez závad 8. 4. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Šárka Maturová (IČO 12656852)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 4. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2021 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-19-04-0461
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2024 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-22-02-0533
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE · protokol CZ-3829-22-06-0071
  5. Nový vlastník a provozovatel Pavel Mokroš (IČO 62272730)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-02-1056
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2028 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-02-0681
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (CITROËN JUMPER 2015 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 57,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,9 %

Srovnáváme s 149 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
ASMFA
Verze
GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YASMFA12833469
PČV
13476598
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
29. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 4. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
145

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
224 / 154 / 180
Spotřeba předpis
195/2013M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.5 / 5.8 / 6.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 2625
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
1920
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1630/ 1630
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Ložná délka
2670
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-366-10
ES/EU
E3*2007/46*0046*
Číslo ORV
UBM748707
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS/ES 195/2013M 20.02.2024 OPRV.
Další záznamy
CO2: 224/154/180 G/KM
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9B (*17): 195/2013M; EURO 5
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PŘESTAVBA SCHVÁLENA MD ČR Č.N-1494 ZE DNE 03.08.2000......................PROVOZNÍ HMOTNOST NA 2106KG.NAMONTOVÁNA CHLADÍCÍ JEDNOTKA CARRIER TYPU XARLOS200 S EL.POHONEM SCHVÁLENA MD ČR POD ČÍSLEM 2304 ZE DNE 08.01.2007, MĚNÍ SE ÚDAJE V TP VÝŠKA VOZIDLA NA 2504MM A PROVOZNÍ HMOTNOST NA 2191 KG.

Další ověření (externí odkazy)