CITROEN JUMPER

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 120 kW ≈ 163 k

VINVF7YB3MPB12C53878

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YB3MPB12C53878

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
12. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
12. 1. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
120 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
159 938 km
při prohlídce 19. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 130–266 tis. km (medián 182 544 km, 117 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
CARGOMAX Partner s.r.o.
od 17. 10. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 1. 2017 První registrace ZKP Kladno, s.r.o. (IČO 47545445) Registr silničních vozidel
16. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel JET Logistic s.r.o. (IČO 24194034) Registr silničních vozidel
24. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel FAKTORMANY s.r.o. (IČO 08841934) Registr silničních vozidel
9. 2. 2024 Nový vlastník a provozovatel Transport-TradeCZ s.r.o. (IČO 17062411) Registr silničních vozidel
17. 10. 2025 Nový vlastník a provozovatel CARGOMAX Partner s.r.o. (IČO 10814949) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 2020202120222023202420252026 15. 7. 2019: 30 655 km16. 5. 2022: 70 676 km19. 10. 2022: 85 037 km6. 2. 2024: 102 218 km15. 5. 2024: 117 919 km15. 5. 2024: 117 920 km19. 5. 2026: 159 932 km19. 5. 2026: 159 938 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 5. 2026 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 159 938 km způsobilé bez závad 19. 5. 2028
19. 5. 2026 Měření emisí Brno (č. 570206) 159 932 km způsobilé bez závad 19. 5. 2028
15. 5. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 117 920 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
15. 5. 2026
15. 5. 2024 Měření emisí Brno (č. 570206) 117 919 km způsobilé bez závad 15. 5. 2026
6. 2. 2024 Evidenční kontrola Brno (č. 3757) 102 218 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). vážná
19. 10. 2022 Evidenční kontrola Brno (č. 3772) 85 037 km způsobilé bez závad
16. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3772) 70 676 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
16. 5. 2024
15. 7. 2019 Evidenční kontrola Jetřichov (č. 3641) 30 655 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.1.1 Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ZKP Kladno, s.r.o. (IČO 47545445)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2021
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: JETŘICHOV 227, 549 83, JETŘICHOV · protokol CZ-3641-19-07-0326
  3. Nový vlastník a provozovatel JET Logistic s.r.o. (IČO 24194034)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2024 · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-22-05-0543
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-22-10-0603
  6. Nový vlastník a provozovatel FAKTORMANY s.r.o. (IČO 08841934)
  7. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-02-0253
  8. Nový vlastník a provozovatel Transport-TradeCZ s.r.o. (IČO 17062411)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-24-05-0089
  10. Nový vlastník a provozovatel CARGOMAX Partner s.r.o. (IČO 10814949)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2028 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-05-1184
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (CITROEN JUMPER 2017 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,6 %

Srovnáváme s 211 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN JUMPER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
B3MPB
Verze
/HY8
Typ kód
Y
VIN
VF7YB3MPB12C53878
PČV
14398057
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
12. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
12. 1. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
120 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ano
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
156

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 5.9 / 6.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2624
Rozvor [mm]
3450
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2375
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5800/ 5800
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00J15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00J15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
6 / 6 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e3*2001/116*0234*14
Číslo ORV
UBM988314
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E3*2001/116*0234*14
*23: 6-9
*24: 6-9
CO2: 170/151/158 G/KM
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9B : 136/2014W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N1-N2: 6.00J15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00J15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROVEDENA HROMADNÁ PŘESTAVBA MD Č. HP-0183, Č.J. 1191/2013-150 SCH 2/4 ZE DNE 06.01.2017., VÝŠKA VOZIDLA 2624 MM, VYBAVENÍ ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM VYZAŘUJÍCÍ SVĚTLO ORANŽOVÉ BARVY. POUŽÍVÁNO V REŽIMU VYHLÁŠKY Č. 341/2014 SB., PŘÍL. Č.12, ČÁST E, ODST. A JAKO VOZIDLO VYKONÁVAJÍCÍ PRÁCI NA VOZOVCE.

Další ověření (externí odkazy)