CITROEN JUMPER

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YBTMFA12897332

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YBTMFA12897332

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER
Typ
Y
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
3. 8. 2015
Datum 1. registrace v ČR
3. 8. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
241 839 km
při prohlídce 12. 6. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2025: 154–318 tis. km (medián 225 464 km, 601 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s.
od 3. 8. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 8. 2015 První registrace Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 202020212022202320242025 14. 6. 2019: 84 913 km11. 6. 2021: 137 050 km15. 6. 2023: 190 044 km30. 5. 2025: 240 534 km12. 6. 2025: 241 839 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 241 839 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
12. 6. 2027
30. 5. 2025 Na žádost zákazníka Kutná Hora (č. 3216) 240 534 km způsobilé bez závad
15. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Uhlířské Janovice (č. 3204) 190 044 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 6. 2025
11. 6. 2021 Pravidelná STK Divišov (č. 3205) 137 050 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 6. 2023
14. 6. 2019 Opakovaná STK Kutná Hora (č. 3216) 84 913 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
11. 6. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2019 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-19-06-0466
  3. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2021 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-19-06-0604
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2023 · stanice: BENEŠOVSKÁ 300, 257 26, DIVIŠOV · protokol CZ-3205-21-06-0402
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2025 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-23-06-0385
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2027 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-06-0472
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (CITROEN JUMPER 2015 v ČR v průměru 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,9 %

Srovnáváme s 236 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROËN JUMPER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 13. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 27. 7. 2015 – 1. 8. 2015) Safety Gate
  • 12. 2. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 30. 9. 2014 – 16. 6. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
Y
Varianta
BTMFA
Verze
GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YBTMFA12897332
PČV
13616210
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
3. 8. 2015
Datum 1. registrace v ČR
3. 8. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
155

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
195/2013M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
224 / 154 / 180
Spotřeba předpis
195/2013M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,5 / 5,8 / 6,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4963/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3000
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
1935
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5800/ 5800
Ložná délka
2670
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘ.A50X TYP.329059
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-375-10
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo ORV
UBK240769
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DNE 30.05.2025 ZAPSÁNÍ ALT. PNEU NA RÁFCÍCH: 225/75 R16; 6,5 X 16 ET60 PRO DISK KOLA Č.: 16, ZNAČKA: ETA BETA, DESIGN: MILLE MIGLIA KV5.
Další záznamy
CO2: 224/154/180 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 195/2013M; EURO 5
Variabilní provedení vozidla:
#N.1:
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
#N.2:
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
13.06.2019 Zapsání TZ třída A50-X CITROEN typ.329059.
DNE 30.05.2025 ZAPSÁNÍ ALT. PNEU NA RÁFCÍCH: 225/75 R16; 6,5 X 16 ET60 PRO DISK KOLA Č.: 16, ZNAČKA: ETA BETA, DESIGN: MILLE MIGLIA KV5.

Další ověření (externí odkazy)