CITROEN JUMPER

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YBTMFB12901766

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YBTMFB12901766

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
16. 7. 2015
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
185 320 km
při prohlídce 10. 6. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 154–318 tis. km (medián 225 464 km, 601 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
AGROCHEMA, družstvo
od 16. 7. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 7. 2015 První registrace AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000125 000150 000175 000200 000 202020212022202320242025 15. 7. 2019: 111 362 km14. 7. 2021: 158 932 km11. 7. 2023: 175 149 km10. 6. 2025: 185 320 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Okříšky (č. 3764) 185 320 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
10. 6. 2027
11. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Okříšky (č. 3764) 175 149 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 7. 2025
14. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Okříšky (č. 3764) 158 932 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
14. 7. 2023
15. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Okříšky (č. 3764) 111 362 km způsobilé bez závad 15. 7. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2019
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2021 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-19-07-0223
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2023 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-21-07-0210
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2025 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-23-07-0112
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2027 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-25-06-0191
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (CITROEN JUMPER 2015 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,9 %

Srovnáváme s 236 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROEN JUMPER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
BTMFB
Verze
/GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YBTMFB12901766
PČV
13592581
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
16. 7. 2015
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
155

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
242 / 167 / 195
Spotřeba předpis
195/2013M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 6.3 / 7.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2254
Rozvor [mm]
3450
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
1975
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5800/ 5800
Ložná délka
3120
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-389-10
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo TP
UG442636
Číslo ORV
UAN549996
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dne 24.07.2015 zapsáno tažné zařízení typ: 004-020.
CO2: 242/167/195 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 195/2013M; EURO 5
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)