CITROEN JUMPER

  • 2016
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YC2MDC12C58675

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MDC12C58675

STK končí 12. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
30. 11. 2016
Datum 1. registrace v ČR
30. 11. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 5 dnů
platnost do 12. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
23 862 km
při prohlídce 12. 11. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 119–259 tis. km (medián 180 973 km, 762 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
OBEC ZÁHOŘÍ
od 9. 12. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 11. 2016 První registrace ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
30. 11. 2016 Nový provozovatel OBEC ZÁHOŘÍ (IČO 00276308) Registr silničních vozidel
9. 12. 2019 Nový vlastník OBEC ZÁHOŘÍ (IČO 00276308) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 20202021202220232024 5. 12. 2019: 7 420 km26. 11. 2020: 10 226 km11. 11. 2022: 15 523 km11. 11. 2022: 15 527 km12. 11. 2024: 23 862 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Turnov (č. 3617) 23 862 km způsobilé bez závad 12. 11. 2026
11. 11. 2022 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 15 527 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
11. 11. 2024
11. 11. 2022 Měření emisí Mírová pod Kozákovem (č. 560807) 15 523 km způsobilé bez závad 11. 11. 2024
26. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké nad Jizerou (č. 3621) 10 226 km způsobilé bez závad 26. 11. 2022
5. 12. 2019 Evidenční kontrola Vysoké nad Jizerou (č. 3621) 7 420 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel OBEC ZÁHOŘÍ (IČO 00276308)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2020
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROU · protokol CZ-3621-19-12-0052
  3. Nový vlastník OBEC ZÁHOŘÍ (IČO 00276308)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2022 · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROU · protokol CZ-3621-20-11-0438
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-11-0903
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-11-0705
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 13. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 27. 7. 2015 – 1. 8. 2015) Safety Gate
  • 12. 2. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 30. 9. 2014 – 16. 6. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
C2MDC
Verze
/GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YC2MDC12C58675
PČV
14338023
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
30. 11. 2016
Datum 1. registrace v ČR
30. 11. 2016
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
136/2014Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 5.9 / 6.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6450/ 2100/ 2500
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1980/ /
Provozní hmotnost
2400
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/75R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTO-TECH VINOŘ, S.R.O., ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-471-11
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo TP
UH501341
Číslo ORV
UAX929678
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KARTA OK
Další záznamy
CO2: 242/167/195 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 980
#V.9b (*17): 136/2014Y; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)