CITROËN JUMPER

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YC2MDC12H94464

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MDC12H94464

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 27. 4. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
3. 9. 2018
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
133 250 km
při prohlídce 4. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 125–233 tis. km (medián 182 252 km, 572 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Zdeňka Sechterová
od 27. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 9. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
27. 4. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
27. 4. 2022 Nový vlastník a provozovatel Zdeňka Sechterová (IČO 49915495) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

115 000120 000125 000130 000135 000 2023202420252026 25. 4. 2022: 118 751 km26. 4. 2022: 118 751 km7. 5. 2024: 126 136 km4. 5. 2026: 133 250 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Lovosice (č. 3538) 133 250 km způsobilé bez závad 4. 5. 2028
7. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Lovosice (č. 3538) 126 136 km způsobilé bez závad 7. 5. 2026
26. 4. 2022 Před registrací Most (č. 3506) 118 751 km způsobilé bez závad 26. 4. 2024
25. 4. 2022 Měření emisí Most (č. 450808) 118 751 km způsobilé bez závad 25. 4. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2024 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-22-04-0875
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Francouzská republika
    Nový vlastník a provozovatel Zdeňka Sechterová (IČO 49915495)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-24-05-0132
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2028 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-26-05-0020
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
YC2MDC
Verze
GY
Typ kód
Y
VIN
VF7YC2MDC12H94464
PČV
17345976
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
3. 9. 2018
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
2015/45
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 5.9 / 6.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6328/ 2100/ 2254
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
1985
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3833
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e3*2007/46*0046
Číslo TP
UM561826
Číslo ORV
UBD135196
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ FRANCIE.
Další záznamy
DOVOZ SRN.
PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA DLE TP DNE 03.09.2018.
PŘEDLOŽENY DOKLADY ZE ZEMĚ PŮVODU: ORV Č. 2018DZ09293
CO2: 176/155/163 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1 : 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#N.2 : 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)