CITROEN JUMPER
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVF7YC2MFB12C72047
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MFB12C72047
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (15. 5. 2019 až 17. 6. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Datum 1. registrace
- 23. 11. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 11. 2016
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: STATUS stavební a.s. (IČO 46679120) od 17. 6. 2019
- Vlastník: STATUS stavební a.s. (IČO 46679120) od 6. 6. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 119–259 tis. km (medián 180 973 km, 762 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 11. 2016 | První registrace | BUSINESS LEASE s.r.o. (IČO 25071025) | Registr silničních vozidel |
| 15. 5. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOCENTRUM DAN a SYN, s. r. o. (IČO 01842498) | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2019 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2019 | Nový provozovatel | STATUS stavební a.s. (IČO 46679120) | Registr silničních vozidel |
| 6. 6. 2024 | Nový vlastník | STATUS stavební a.s. (IČO 46679120) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 11. 2024 | Opakovaná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 170 605 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 11. 2026 |
| 1. 11. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 169 440 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 1. 12. 2024 |
| 1. 11. 2024 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 169 444 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2026 |
| 14. 11. 2022 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 149 199 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2024 |
| 14. 11. 2022 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 149 198 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2024 |
| 18. 11. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 122 140 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2022 |
| 18. 11. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 122 139 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2022 |
| 13. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 108 710 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3108) | 108 367 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BUSINESS LEASE s.r.o. (IČO 25071025)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2020
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-19-05-0556
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOCENTRUM DAN a SYN, s. r. o. (IČO 01842498)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-19-06-0658
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel STATUS stavební a.s. (IČO 46679120)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2022 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-20-11-0767
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-22-11-0697
-
Nový vlastník STATUS stavební a.s. (IČO 46679120)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-11-0023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-11-1300
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Varianta
- C2MFB
- Verze
- /HY
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF7YC2MFB12C72047
- PČV
- 14324874
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 23. 11. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 11. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- AH03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 148
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014Y
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 176 / 155 / 163
- Spotřeba předpis
- 136/2014Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.7 / 5.9 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2813
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5413/ 2050/ 2522
- Rozvor [mm]
- 3 450
- Rozchod [mm]
- 1810/ 1790/ /
- Provozní hmotnost
- 2000
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 850/ 1 850
2 000/ 2 000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 3120
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7987-447-11
- ES/EU
- e3*2007/46*0046*
- Číslo ORV
- UBI576245
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 281/198/229 G/KM
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9B (*17): 630/2012M; EURO 5
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7YC2MFB12C72047
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.