CITROËN JUMPER

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YC2MFB12L10173

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MFB12L10173

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
Y
Datum 1. registrace
19. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
19. 6. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
25 738 km
při prohlídce 9. 6. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 93–192 tis. km (medián 138 362 km, 1 089 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS, spol. s r.o.
od 28. 6. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 6. 2019 První registrace ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
19. 6. 2019 Nový provozovatel Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS, spol. s r.o. (IČO 18626084) Registr silničních vozidel
28. 6. 2022 Nový vlastník Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS, spol. s r.o. (IČO 18626084) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

10 00015 00020 00025 00030 000 202320242025 22. 6. 2022: 13 522 km8. 6. 2023: 18 781 km8. 6. 2023: 18 805 km30. 5. 2025: 25 585 km9. 6. 2025: 25 738 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 6. 2025 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 25 738 km způsobilé bez závad 9. 6. 2027
30. 5. 2025 Měření emisí Praha (č. 410932) 25 585 km způsobilé bez závad 30. 5. 2027
8. 6. 2023 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 18 805 km způsobilé bez závad 8. 6. 2025
8. 6. 2023 Měření emisí Praha (č. 110903) 18 781 km způsobilé bez závad 8. 6. 2025
22. 6. 2022 Evidenční kontrola Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) 13 522 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2023
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-22-06-1212
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-06-0435
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2027 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-25-06-0467
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 15. 4. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2019 – 30. 6. 2019) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
Y
Varianta
C2MFB
Verze
HY
Typ kód
Y
VIN
VF7YC2MFB12L10173
PČV
15823048
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
19. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
19. 6. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
148

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45Y, EURO 6
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,7 / 5,9 / 6,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
3450
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
2000
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3120
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A 50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-447-13
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo TP
UJ325399
Číslo ORV
UBC569948
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS 2015/45Y

Další ověření (externí odkazy)