CITROËN JUMPER

  • 2017
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YC2MFC12F13685

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MFC12F13685

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 28 dnů (15. 1. 2021 až 12. 2. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Datum 1. registrace
2. 10. 2017
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2017
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
238 611 km
při prohlídce 29. 8. 2025
6
Vlastníků v registru
Stavby COMPLET s.r.o.
od 2. 7. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 10. 2017 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
15. 1. 2021 Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) Registr silničních vozidel
15. 1. 2021 Nový provozovatel Petr Bruna (IČO 87225697) Registr silničních vozidel
12. 2. 2021 Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
20. 5. 2021 Nový vlastník a provozovatel AUTOVIVA s.r.o. (IČO 26820137) Registr silničních vozidel
3. 6. 2021 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
3. 6. 2021 Nový provozovatel Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734) Registr silničních vozidel
2. 7. 2024 Nový vlastník Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 2022202320242025 14. 1. 2021: 129 573 km12. 5. 2021: 130 297 km17. 8. 2021: 137 177 km17. 8. 2021: 137 117 km28. 8. 2023: 193 235 km29. 8. 2025: 238 590 km29. 8. 2025: 238 611 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 8. 2025 Pravidelná STK Velké Albrechtice (č. 3837) 238 611 km způsobilé 1 lehká 29. 8. 2027
29. 8. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 180702) 238 590 km způsobilé bez závad 29. 8. 2027
28. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Velké Albrechtice (č. 3837) 193 235 km způsobilé 1 lehká 28. 8. 2025
17. 8. 2021 Pravidelná STK Velké Albrechtice (č. 3837) 137 117 km způsobilé bez závad 17. 8. 2023
17. 8. 2021 Měření emisí Velké Albrechtice (č. 480428) 137 177 km způsobilé bez závad 17. 8. 2022
12. 5. 2021 Evidenční kontrola Havířov (č. 3850) 130 297 km způsobilé bez závad
14. 1. 2021 Evidenční kontrola Kutná Hora (č. 3216) 129 573 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-01-0474
  3. Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
    Nový provozovatel Petr Bruna (IČO 87225697)
  4. Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 73601, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-21-05-0620
  6. Nový vlastník a provozovatel AUTOVIVA s.r.o. (IČO 26820137)
  7. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2023 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-21-08-0700
  9. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2025 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-23-08-1135
  11. Nový vlastník Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2027 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-25-08-1073
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
C2MFC
Verze
/HY
Typ kód
Y
VIN
VF7YC2MFC12F13685
PČV
14820927
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
2. 10. 2017
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
148

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 5.9 / 6.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
1810/1790
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2050
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3705
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-460-13
ES/EU
e3*2007/46*0046*13
Číslo ORV
UBI954888
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 176/155/163 G/KM
ROZCHOD: 1810/1790
V.9B(*17): 2015/45Y; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA :
*20(*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
*21(*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)