CITROËN JUMPER
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVF7YC2MFC12K24742
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 11:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MFC12K24742
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Datum 1. registrace
- 20. 3. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 3. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: autopůjčovna-cb s.r.o. (IČO 03038866) od 22. 2. 2023
- Provozovatel: LuroPro-CB s.r.o. (IČO 17420041) od 22. 2. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 116–213 tis. km (medián 159 631 km, 167 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 3. 2019 | První registrace | ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2019 | Nový provozovatel | autopůjčovna-cb s.r.o. (IČO 03038866) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2023 | Nový vlastník | autopůjčovna-cb s.r.o. (IČO 03038866) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2023 | Nový provozovatel | LuroPro-CB s.r.o. (IČO 17420041) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 3. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 189 132 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2028 |
| 9. 3. 2026 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530120) | 189 130 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2028 |
| 21. 3. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | 136 646 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 3. 2025 |
| 21. 3. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530120) | 136 642 km | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2025 |
| 6. 2. 2023 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3320) | 132 249 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)Nový provozovatel autopůjčovna-cb s.r.o. (IČO 03038866)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2023
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-23-02-0236
-
Nový vlastník autopůjčovna-cb s.r.o. (IČO 03038866)Nový provozovatel LuroPro-CB s.r.o. (IČO 17420041)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2025 · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-23-03-0940
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2028 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-03-1271
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Varianta
- C2MFC
- Verze
- /HY
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF7YC2MFC12K24742
- PČV
- 15657306
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 20. 3. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 3. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- AH03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 148
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45Y
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 176 / 155 / 163
- Spotřeba předpis
- 2015/45Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.7 / 5.9 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2813
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5998/ 2050/ 2522
- Rozvor [mm]
- 4035
- Provozní hmotnost
- 2050
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2000/ 2000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 3705
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7987-460-13
- ES/EU
- e3*2007/46*0046*
- Číslo TP
- UJ324012
- Číslo ORV
- UBE715652
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- KOOPERATIVA Č. CZ/0010/63377335377
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7YC2MFC12K24742
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.