CITROËN JUMPER

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YC2MFC12L78838

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC2MFC12L78838

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 62 dnů (13. 3. 2026 až 14. 5. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
1. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
196 961 km
při prohlídce 4. 8. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 93–192 tis. km (medián 138 362 km, 1 089 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Home Credit a.s.
od 14. 5. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 8. 2019 První registrace Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069) Registr silničních vozidel
14. 2. 2023 Nový vlastník a provozovatel ELYN CZ a.s. (IČO 08899185) Registr silničních vozidel
13. 3. 2026 Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538) Registr silničních vozidel
14. 5. 2026 Nový vlastník Home Credit a.s. (IČO 26978636) Registr silničních vozidel
14. 5. 2026 Nový provozovatel EliKat s.r.o. (IČO 07630611) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

140 000160 000180 000200 000 202320242025 8. 11. 2022: 150 053 km6. 2. 2023: 158 193 km2. 8. 2023: 177 576 km3. 8. 2023: 177 581 km1. 8. 2025: 196 961 km4. 8. 2025: 196 961 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 8. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3306) 196 961 km způsobilé bez závad 4. 8. 2027
1. 8. 2025 Měření emisí České Budějovice (č. 430111) 196 961 km způsobilé bez závad 1. 8. 2027
3. 8. 2023 Opakovaná STK České Budějovice (č. 3306) 177 581 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 8. 2025
2. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 3307) 177 576 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
2. 8. 2025
6. 2. 2023 Evidenční kontrola České Budějovice (č. 3307) 158 193 km způsobilé bez závad
8. 11. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3128) 150 053 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2023
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-11-0353
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-02-0685
  4. Nový vlastník a provozovatel ELYN CZ a.s. (IČO 08899185)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-08-0440
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2025 · stanice: RUDOLFOVSKÁ 17, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3306-23-08-0142
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2027 · stanice: RUDOLFOVSKÁ 17, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3306-25-08-0030
  8. Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
  9. Nový vlastník Home Credit a.s. (IČO 26978636)
    Nový provozovatel EliKat s.r.o. (IČO 07630611)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (CITROËN JUMPER 2019 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,1 %

Srovnáváme s 478 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 15. 4. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2019 – 30. 6. 2019) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
C2MFC
Verze
/HY
Typ kód
Y
VIN
VF7YC2MFC12L78838
PČV
15897712
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
1. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
AH03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PRVNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
148

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
176 / 155 / 163
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 5.9 / 6.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2813
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2050
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3705
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-460-13
ES/EU
e3*2007/46*0046*13
Číslo ORV
UBM859063
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#KOLA N.1:
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#KOLA N.2:
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)