CITROËN JUMPER
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 120 kW ≈ 163 k
VINVF7YC3MFC12D35895
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YC3MFC12D35895
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (3. 2. 2017 až 9. 2. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 3. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 2. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 120 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ZMES, s. r. o. (IČO 43371833) od 3. 2. 2017
- Vlastník: ZMES, s. r. o. (IČO 43371833) od 27. 1. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 132–248 tis. km (medián 195 764 km, 351 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 2. 2017 | První registrace | ZMES, s. r. o. (IČO 43371833) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2017 | Nový vlastník | ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2020 | Nový vlastník | ZMES, s. r. o. (IČO 43371833) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Okříšky (č. 3764) | 176 043 km | způsobilé | bez závad | 30. 1. 2027 |
| 2. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Okříšky (č. 3764) | 132 463 km | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2025 |
| 2. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Okříšky (č. 3764) | 85 808 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 2. 2023 |
| 24. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | 63 758 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 2. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3764) | 278 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ZMES, s. r. o. (IČO 43371833)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2021
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-17-02-0089
-
Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-01-0750
-
Nový vlastník ZMES, s. r. o. (IČO 43371833)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2023 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-21-02-0026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2025 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-23-02-0033
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2027 · stanice: Jihlavská 595, 67521, Okříšky · protokol CZ-3764-25-01-0377
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (CITROËN JUMPER 2017 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,3 %
Srovnáváme s 235 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Varianta
- C3MFC
- Verze
- /HY
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF7YC3MFC12D35895
- PČV
- 14425478
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 3. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 2. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- AH03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 120 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 156
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45Y
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 176 / 155 / 163
- Spotřeba předpis
- 2015/45Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.7 / 5.9 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2813
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5998/ 2050/ 2522
- Rozvor [mm]
- 4035
- Rozchod [mm]
- 1810/ 1790/ /
- Provozní hmotnost
- 2050
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2000/ 2000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 3705
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S/ 6.00-15 (E=68)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7987-461-13
- ES/EU
- e3*2007/46*0046*13
- Číslo TP
- UH754178
- Číslo ORV
- UAZ491943
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ČP Č.8311051514
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7YC3MFC12D35895
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.