CITROËN JUMPER

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINVF7YCBNGC12P94870

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YCBNGC12P94870

STK končí 6. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
8. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
8. 12. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 30 dnů
platnost do 6. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
149 383 km
při prohlídce 23. 12. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 57–151 tis. km (medián 97 351 km, 892 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
od 18. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 12. 2020 První registrace Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
8. 12. 2020 Nový provozovatel Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným (IČO 40233308) Registr silničních vozidel
18. 12. 2025 Nový vlastník Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným (IČO 40233308) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

149 000149 500150 000 12/2024 6. 12. 2024: 149 443 km6. 12. 2024: 149 444 km23. 12. 2024: 149 583 km23. 12. 2024: 149 383 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 12. 2024 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) 149 383 km nižší než dříve způsobilé bez závad 6. 12. 2026
23. 12. 2024 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 149 583 km způsobilé bez závad 23. 12. 2026
6. 12. 2024 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) 149 444 km dočasně způsobilé
3 vážné
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
5. 1. 2025
6. 12. 2024 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 149 443 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2024
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-12-1282
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-12-4687
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (CITROËN JUMPER 2020 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,6 %

Srovnáváme s 328 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
CBNGC
Verze
/KS
Typ kód
Y
VIN
VF7YCBNGC12P94870
PČV
16587073
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
8. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
8. 12. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AO
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
177 / 192 / 186
Spotřeba předpis
2018/1832AO
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.7 / 7.3 / 7.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2813
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6228/ 2100/ 2360
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2205
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1870/ 1870
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
2950
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00J15 ET68
215/70R15C 109/107S/ 6.00J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 /
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-673-17
ES/EU
e3*2007/46*0046*17
Číslo ORV
UBK769407
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 177/192/186 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 2018/1832AO; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110S
6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110R M+S
#21 (*45): 6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110S
6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)