CITROËN JUMPER

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 121 kW ≈ 165 k

VINVF7YCCNFB12P52473

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YCCNFB12P52473

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 11 dnů (21. 1. 2021 až 1. 2. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
21. 1. 2021
Datum 1. registrace v ČR
21. 1. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
121 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
112 807 km
při prohlídce 20. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 64–153 tis. km (medián 105 133 km, 1 006 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
IZOMAT stavebniny s.r.o.
od 12. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 1. 2021 První registrace IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) Registr silničních vozidel
1. 2. 2021 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
12. 2. 2026 Nový vlastník IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2022202320242025 27. 1. 2021: 258 km20. 1. 2025: 112 807 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Tábor (č. 3314) 112 807 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
20. 1. 2027
27. 1. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3123) 258 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-21-01-0859
  3. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2027 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 2940, 39002, TÁBOR · protokol CZ-3314-25-01-0376
  5. Nový vlastník IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROËN JUMPER 2021 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,1 %

Srovnáváme s 480 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
CCNFB
Verze
/NS
Typ kód
Y
VIN
VF7YCCNFB12P52473
PČV
16642122
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIE
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
21. 1. 2021
Datum 1. registrace v ČR
21. 1. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
121 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AO
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
155 / 162 / 160
Spotřeba předpis
2018/1832AO
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.9 / 6.2 / 6.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 2813
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5413/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
3450
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2035
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1870/ 1870
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3120
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S/ 6.00J15 ET68
215/70R15C 109/107S/ 6.00J15 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-589-16
ES/EU
e3*2007/46*0046*16
Číslo ORV
UBM883899
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
12.02.2026 TP znehodnocen a vrácen
Další záznamy
CO2: 155/162/160 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 2018/1832AO; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110S
6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110 R M+S
#21 (*45): 6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110S
6.00J15 ET68; 225/70R15C 112/110 R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)