CITROËN JUMPER 3.0 HDI L3H2

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2999 cm³
  • 115 kW ≈ 156 k

VINVF7YCDMFC11700811

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YCDMFC11700811

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER 3.0 HDI L3H2
Typ
CITROËN JUMPER 3.0 HDI L3H2 Y / Y
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
11. 5. 2010
Datum 1. registrace v ČR
11. 5. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2999 cm³
Výkon
115 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
307 446 km
při prohlídce 20. 5. 2026
3
Vlastníci v registru
Top-Trade AD s.r.o.
od 11. 4. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 5. 2010 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
11. 5. 2010 Nový provozovatel REMEI CZ, spol. s r.o. (IČO 25020811) Registr silničních vozidel
18. 4. 2013 Nový vlastník REMEI CZ, spol. s r.o. (IČO 25020811) Registr silničních vozidel
11. 4. 2016 Nový vlastník a provozovatel Top-Trade AD s.r.o. (IČO 02978245) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201520172019202120232025 28. 5. 2014: 154 584 km29. 3. 2016: 233 494 km20. 5. 2016: 234 512 km21. 5. 2018: 249 979 km22. 5. 2018: 250 011 km15. 5. 2020: 260 286 km15. 5. 2020: 260 307 km24. 5. 2022: 270 659 km24. 5. 2022: 270 687 km21. 5. 2024: 288 164 km19. 5. 2026: 307 437 km20. 5. 2026: 307 446 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 5. 2026 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 307 446 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
20. 5. 2028
19. 5. 2026 Měření emisí Málkov (č. 550310) 307 437 km způsobilé bez závad 19. 5. 2028
21. 5. 2024 Pravidelná STK Údlice (č. 3536) 288 164 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
21. 5. 2026
24. 5. 2022 Pravidelná STK Otvice (č. 3510) 270 687 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
24. 5. 2024
24. 5. 2022 Měření emisí Most (č. 550815) 270 659 km způsobilé bez závad 24. 5. 2024
23. 5. 2022 Měření emisí Most (č. 550815) – nezpůsobilé
3 vážné
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.2.2.1.6 Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
15. 5. 2020 Pravidelná STK Otvice (č. 3510) 260 307 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 5. 2022
15. 5. 2020 Měření emisí Most (č. 550815) 260 286 km způsobilé bez závad 15. 5. 2022
22. 5. 2018 Pravidelná STK Otvice (č. 3510) 250 011 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
22. 5. 2020
21. 5. 2018 Měření emisí Most (č. 550815) 249 979 km – bez závad 21. 5. 2020
20. 5. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3510) 234 512 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
20. 5. 2018
29. 3. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3521) 233 494 km způsobilé bez závad
28. 5. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 154 584 km způsobilé bez závad 28. 5. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel REMEI CZ, spol. s r.o. (IČO 25020811)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 11. 5. 2014
  2. Nový vlastník REMEI CZ, spol. s r.o. (IČO 25020811)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  5. Nový vlastník a provozovatel Top-Trade AD s.r.o. (IČO 02978245)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2018 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 431 11, OTVICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2020 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 431 11, OTVICE · protokol CZ-3510-18-05-0903
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2022 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 431 11, OTVICE · protokol CZ-3510-20-05-0556
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2024 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 431 11, OTVICE · protokol CZ-3510-22-05-0900
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2026 · stanice: DROUŽKOVICKÁ 476, 431 41, ÚDLICE · protokol CZ-3536-24-05-1102
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2028 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-26-05-0700
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER 3.0 HDI L3H2
Typ
CITROËN JUMPER 3.0 HDI L3H2 Y / Y
Varianta
YCDMFC
Verze
YCDMFC
Typ kód
Y
VIN
VF7YCDMFC11700811
PČV
10875386
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
11. 5. 2010
Datum 1. registrace v ČR
11. 5. 2010
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F1CE0481D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
115 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,04
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,9 / 8,3 / 9,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
73.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Provozní hmotnost
2100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3705
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
13
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R15C 109/107S/ 6.00 X 15 E=68
215/70 R15C 109/107S/ 6.00 X 15 E=68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF7YCDMFC11700811
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6301-039-01
Číslo TP
UC236211
Číslo ORV
UAP054057
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
NOVÉ NEREGISTROVANÉ,LEASING ZRUŠEN
Další záznamy
NOVÉ VOZIDLO DOSUD NEREGISTROVANÉ-COC LIST, TP SRN Č.DS171245
CO2: 287/226/246 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#20-21: 225/70 R15C 112/110S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)