CITROËN JUMPER

  • 2014
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF7YCTMFC12758945

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YCTMFC12758945

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (5. 2. 2018 až 27. 2. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ Y
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
9. 12. 2014
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2014
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Pavel Pitra (IČO 49061321) od 27. 2. 2018
  • Provozovatel: Pavel Pitra (IČO 49061321) od 27. 2. 2018
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
246 469 km
při prohlídce 3. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 186–293 tis. km (medián 240 003 km, 181 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníků v registru
Pavel Pitra
od 27. 2. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 12. 2014 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
5. 2. 2018 Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250) Registr silničních vozidel
27. 2. 2018 Nový vlastník a provozovatel Pavel Pitra (IČO 49061321) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

180 000200 000220 000240 000260 000 2019202020212022202320242025 2. 2. 2018: 192 353 km4. 12. 2018: 204 462 km3. 12. 2020: 226 585 km6. 3. 2023: 234 551 km6. 3. 2023: 234 556 km3. 3. 2025: 246 466 km3. 3. 2025: 246 469 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 3. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 246 469 km způsobilé bez závad 3. 3. 2027
3. 3. 2025 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 246 466 km způsobilé bez závad 3. 3. 2027
6. 3. 2023 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 234 556 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
6. 3. 2025
6. 3. 2023 Měření emisí České Budějovice (č. 530123) 234 551 km způsobilé bez závad 6. 3. 2025
3. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 3320) 226 585 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
3. 12. 2022
4. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 3320) 204 462 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
4. 12. 2020
2. 2. 2018 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3210) 192 353 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2018
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2018 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-18-02-0084
  3. Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250)
  4. Nový vlastník a provozovatel Pavel Pitra (IČO 49061321)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2020 · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-18-12-0086
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2022 · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-20-12-0166
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-03-0726
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-03-0151
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROËN JUMPER 2014 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 45,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,4 %

Srovnáváme s 136 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ Y
Varianta
CTMFC
Verze
/HY
Typ kód
Y
VIN
VF7YCTMFC12758945
PČV
13308280
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
9. 12. 2014
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013M
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
242 / 167 / 195
Spotřeba předpis
195/2013M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 6.3 / 7.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5998/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790/ /
Provozní hmotnost
2050
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2000/ 2000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3705
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
215/70R15C 109/107S / 6.00-15 (E=68)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-350-10
ES/EU
e3*2007/46*0046*
Číslo TP
UG059947
Číslo ORV
UAT308976
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
GENERALI 0024/9264234844
Další záznamy
CO2: 242/167/195 g/km
ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9b (*17): 195/2013M; EURO 5
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
#21 (*45): 6.00-15 (E=68); 225/70R15C 112/110S
6.00-15 (E=68) M+S; 225/70R15C 112/110R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)