CITROEN JUMPER
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 120 kW ≈ 163 k
VINVF7YD3MDC12D64483
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YD3MDC12D64483
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Datum 1. registrace
- 20. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 3. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 120 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: SUAS Technology s.r.o. (IČO 49196596) od 20. 11. 2018
- Vlastník: SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508) od 24. 8. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 119–238 tis. km (medián 172 529 km, 609 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 3. 2017 | První registrace | Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) | Registr silničních vozidel |
| 19. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Patrik Bogdalík (IČO 62359207) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2018 | Nový vlastník | Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2018 | Nový provozovatel | SUAS Technology s.r.o. (IČO 49196596) | Registr silničních vozidel |
| 24. 8. 2021 | Nový vlastník | SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 90 270 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2027 |
| 22. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 70 261 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2025 |
| 18. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Sokolov (č. 3402) | 41 288 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 5. 2021 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3402) | 37 953 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 5. 2023 |
| 5. 5. 2021 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 37 948 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2023 |
| 19. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Chodov (č. 3428) | 9 114 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 8 099 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2021
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-18-03-0857
-
Nový vlastník a provozovatel Patrik Bogdalík (IČO 62359207)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-18-11-0398
-
Nový vlastník Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349)Nový provozovatel SUAS Technology s.r.o. (IČO 49196596)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2023 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-21-05-0217
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-21-08-1200
-
Nový vlastník SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2025 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-23-05-1405
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-25-06-0167
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Varianta
- D3MDC
- Verze
- /GYL
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF7YD3MDC12D64483
- PČV
- 14492578
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 20. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 3. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PEUGEOT
- Typ motoru
- AH03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 120 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 160
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014Y
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 176 / 155 / 163
- Spotřeba předpis
- 136/2014Y
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.7 / 5.9 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2813
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6693/ 2100/ 2254
- Rozvor [mm]
- 4035
- Rozchod [mm]
- 1810/ 1790/ /
- Provozní hmotnost
- 2060
- Hmotnosti zatížení SZ
- 120
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2100/ 2100
2400/ 2400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6500/ 6500
- Ložná délka
- 4260
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/75R16C 116/114R / 6.00-16 (E=68)
215/75R16C 116/114R / 6.00-16 (E=68)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7987-451-13
- ES/EU
- e3*2007/46*0046*
- Číslo TP
- UH754753
- Číslo ORV
- UBC145308
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7YD3MDC12D64483
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.