CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L4H2

  • 2009
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2198 cm³
  • 88 kW ≈ 120 k

VINVF7YDBMFC11601768

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YDBMFC11601768

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER 2.2 HDI 16V L4H2
Typ
CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L4H2 Y / Y
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 4. 2009
Datum 1. registrace v ČR
30. 8. 2011
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2198 cm³
Výkon
88 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
93 152 km
při prohlídce 1. 12. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
Vítek & Jasoněk s.r.o.
od 5. 9. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 4. 2009 První registrace Registr silničních vozidel
30. 8. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
30. 8. 2011 Nový provozovatel Qconex v.o.s. (IČO 15273636) Registr silničních vozidel
1. 9. 2011 Nový provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538) Registr silničních vozidel
14. 9. 2011 Nový vlastník a provozovatel Jaromír Valach (IČO 48831719) Registr silničních vozidel
8. 11. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 10. 2020 Nový vlastník a provozovatel Ladislav Drexler (IČO 69571015) Registr silničních vozidel
5. 9. 2024 Nový vlastník a provozovatel Vítek & Jasoněk s.r.o. (IČO 17449936) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2012201420162018202020222024 9. 8. 2011: 140 152 km30. 8. 2011: 144 275 km14. 9. 2011: 145 373 km31. 10. 2012: 170 000 km8. 8. 2013: 230 344 km7. 8. 2015: 316 152 km7. 8. 2017: 392 067 km8. 11. 2017: 269 315 km12. 8. 2019: 336 023 km13. 8. 2019: 336 053 km12. 8. 2021: 398 691 km12. 8. 2021: 398 891 km15. 8. 2023: 59 398 km16. 8. 2023: 59 410 km5. 9. 2024: 68 940 km4. 9. 2025: 88 970 km4. 9. 2025: 88 974 km1. 12. 2025: 93 152 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 93 152 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
1. 12. 2027
4. 9. 2025 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 88 974 km dočasně způsobilé
2 lehké, 6 vážných
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
  • 8.2.2.2.1.6 Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
4. 10. 2025
4. 9. 2025 Měření emisí Opava (č. 480608) 88 970 km nezpůsobilé
3 vážné
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
  • 8.2.2.2.1.6 Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
5. 9. 2024 Evidenční kontrola Opava (č. 3827) 68 940 km způsobilé bez závad
16. 8. 2023 Opakovaná STK Štěpánkovice (č. 3840) 59 410 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 8. 2025
15. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Štěpánkovice (č. 3840) 59 398 km nižší než dříve dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.11.1.1 U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. vážná
15. 8. 2025
12. 8. 2021 Pravidelná STK Opava (č. 3810) 398 891 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
12. 8. 2023
12. 8. 2021 Měření emisí Opava (č. 480633) 398 691 km způsobilé bez závad 12. 8. 2023
13. 8. 2019 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 336 053 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 8. 2021
12. 8. 2019 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 336 023 km způsobilé bez závad 12. 8. 2021
8. 11. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3810) 269 315 km nižší než dříve dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná
7. 8. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 392 067 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 8. 2019
7. 8. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3840) 316 152 km způsobilé
2 lehké
  • 5.2.3.11.1 Označení obnovené pneumatiky (předpis EHK OSN č. 108 a č. 109) je poškozené nebo chybí. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
7. 8. 2017
8. 8. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3840) 230 344 km způsobilé bez závad 8. 8. 2015
31. 10. 2012 Na žádost zákazníka Moravskoslezský kraj (č. 3827) 170 000 km nezpůsobilé
1 nebezpečná
  • 5.1.2.3.2 U rejdového čepu je natolik velká axiální vůle, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
31. 10. 2012
14. 9. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3827) 145 373 km způsobilé bez závad 14. 9. 2011
30. 8. 2011 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3123) 144 275 km způsobilé bez závad 30. 8. 2011
9. 8. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3510) 140 152 km způsobilé bez závad 9. 8. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-11-08-0338
  3. První registrace v ČR
    Nový provozovatel Qconex v.o.s. (IČO 15273636)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-11-08-0961
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2013
  4. Nový provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
  5. Nový vlastník a provozovatel Jaromír Valach (IČO 48831719)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-11-09-0725
  6. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-12-10-1889
    Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2015 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2015 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-13-08-0211
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2017 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2017 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-15-08-0113
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-08-0409
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-17-11-0438
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2021 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-08-0542
  12. Nový vlastník a provozovatel Ladislav Drexler (IČO 69571015)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2023 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-21-08-0670
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2023 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-23-08-0253
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2025 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE · protokol CZ-3840-23-08-0280
  16. Nový vlastník a provozovatel Vítek & Jasoněk s.r.o. (IČO 17449936)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-09-0352
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-09-0300
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2027 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-12-0037
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER 2.2 HDI 16V L4H2
Typ
CITROËN JUMPER 2.2 HDI 16V L4H2 Y / Y
Varianta
YDBMFC
Verze
YDBMFC/BXL
Typ kód
Y
VIN
VF7YDBMFC11601768
PČV
6486859
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 4. 2009
Datum 1. registrace v ČR
30. 8. 2011
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN
Typ motoru
4HU
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
88 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.8 / 8.4 / 9.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6363/ 2050/ 2522
Rozvor [mm]
4035
Provozní hmotnost
2135
Hmotnosti provozní Do
2308
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2100/ 2100
2400/ 2400
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6500/ 6500
Ložná délka
4070
Ložná šířka
1422
Objem cisterny
15
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R16C 116/114R / 6.00J X 16 E=68
215/75 R16C 116/114R / 6.00J X 16 E=68
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF7YDBMFC11601768
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
6301-043-02
Číslo ORV
UBJ664228
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
TZ
Další záznamy
*23: 2/3
*24: 2/3
*36: 3 500/3 500
*37: 2 100/2 100; 2 400/2 400
*39: 3 000/3 000
*40: 750/750
*41: 6 500/6 500
*57: MAN
CO2: 285/223/246 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: 225/75 R16C 118/116R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)