CITROËN JUMPER

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINVF7YDBNFC12T96887

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YDBNFC12T96887

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
Y
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
96 645 km
při prohlídce 6. 11. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2021 při prohlídce v roce 2025: 64–153 tis. km (medián 105 133 km, 1 006 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
1CAR lease, s.r.o.
od 3. 11. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 12. 2021 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
3. 11. 2025 Nový vlastník a provozovatel 1CAR lease, s.r.o. (IČO 08280355) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

96 50097 000 10/202511/2025 23. 10. 2025: 96 610 km6. 11. 2025: 96 645 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3100) 96 645 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
6. 11. 2027
23. 10. 2025 Evidenční kontrola Dolní Břežany (č. 3243) 96 610 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-25-10-2037
  3. Nový vlastník a provozovatel 1CAR lease, s.r.o. (IČO 08280355)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2027 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-11-0303
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (CITROËN JUMPER 2021 v ČR v průměru 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,1 %

Srovnáváme s 480 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROËN JUMPER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 11. 2019 – 6. 9. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
Y
Varianta
DBNFC
Verze
PSL
Typ kód
Y
VIN
VF7YDBNFC12T96887
PČV
17136277
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIE
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
4H03
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
155

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832AO; EURO 6
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
270
Spotřeba předpis
2018/1832AO
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2813
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6363/ 2050/ 2760
Rozvor [mm]
4035
Rozchod [mm]
1810/ 1790
Provozní hmotnost
2195
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2100/ 2100
2400/ 2400
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6500/ 6500
Ložná délka
4070
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75R16C 116/114R/ 6.00J16 ET68
215/75R16C 116/114R/ 6.00J16 ET68
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7987-678-19
ES/EU
e3*2007/46*0046*19
Číslo ORV
UBM900551
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.7: CO2: 270 g/km
#14: ROZCHOD: 1 810/1 790
#V.9: 2018/1832AO; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N.1: 6.00J16 ET68; 225/75R16C 118/116R
6.00J16 ET68; 225/75R16C 116/114R M+S
#N.2: 6.00J16 ET68; 225/75R16C 118/116R
6.00J16 ET68; 225/75R16C 116/114R M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 4035

Další ověření (externí odkazy)