CITROEN JUMPER
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2198 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINVF7YFSMFA12430533
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7YFSMFA12430533
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 8. 1. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Datum 1. registrace
- 12. 8. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2198 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Bílina (IČO 00266230) od 11. 1. 2016
- Provozovatel: Město Bílina (IČO 00266230) od 11. 1. 2016
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 207–350 tis. km (medián 276 528 km, 74 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 8. 2013 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 8. 1. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 8. 1. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Kulturní centrum Kaskáda v Bílině, příspěvková organizace (IČO 00361232) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Město Bílina (IČO 00266230) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Obrnice (č. 3535) | 55 893 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2028 |
| 14. 3. 2024 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3535) | 48 787 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 3. 2026 |
| 24. 3. 2022 | Opakovaná STK | Obrnice (č. 3535) | 42 968 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 3. 2024 |
| 22. 3. 2022 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3535) | 42 921 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 21. 4. 2022 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dubí (č. 3511) | 35 062 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2022 |
| 7. 9. 2017 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 26 578 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 8. 2019 |
| 8. 8. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 26 196 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 7. 9. 2017 |
| 8. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3511) | 19 432 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 8. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3511) | 19 432 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 7. 1. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3523) | 16 025 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Kulturní centrum Kaskáda v Bílině, příspěvková organizace (IČO 00361232)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
-
Nový vlastník a provozovatel Město Bílina (IČO 00266230)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2017 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-17-08-0333
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2019 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-17-09-0262
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-20-03-0398
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-22-03-0871
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-22-03-1029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2026 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-24-03-0375
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2028 · stanice: Č. P. 283/2 A Č. P. 87, 43401, ČESKÉ ZLATNÍKY · protokol CZ-3535-26-03-0158
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / Y
- Varianta
- YFSMFA
- Verze
- YFSMFA/DY
- Typ kód
- Y
- VIN
- VF7YFSMFA12430533
- PČV
- 13336322
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 12. 8. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2015
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 4H03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 140
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 630/2012M
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Spotřeba předpis
- 630/2012M
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.2 / 7.2 / 8.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 2625
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4963/ 2050/ 2554
- Rozvor [mm]
- 3000
- Provozní hmotnost
- 1958
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2800/ 2800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1630/ 1630
1650/ 1650
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5150/ 5150
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/70 R15C 109/107S / 6.00 X 15 ET68
215/70 R15C 109/107S / 6.00 X 15 ET68
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e3*2007/46*0046
- Číslo TP
- UG248028
- Číslo ORV
- UAP250936
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ SRN
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 810/1 790
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.00 X 15 ET68; 225/70 R15C 112/110S
6.00 X 15 ET68; 225/70 R15C 112/110R M+S
Dovoz SRN.
První registrace 12.08.2013 dle TP SRN.
Vozidlo splňuje podmínky zákona 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7YFSMFA12430533
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.